Adidas UEFA Champions League Arena Edition - pánska EDT 100 ml


Značka: Adidas
6,75 6,75 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty

Ďalšie Varianty - Adidas UEFA Champions League Arena Edition


Adidas UEFA Champions League Arena Edition - pánska EDT 100 ml

Parfém Adidas UEFA Champions League Arena Edition:

Toaletná voda pre mužov Adidas UEFA Champions League je oslavou športového a súťažného ducha pánske populácie. Svieža kompozícia odrážajúce maximálnu nadšenie z hry a zo života. Aromatické súznenie, ktorého prednosti zachytíte v prachovom závoji okolo seba. Kombinácia, ktorá nabudí.

Adidas UEFA Champions League je toaletná voda pre mužov, ktoré chcú byť stále nad vecou. Získať životnú silu a vytrvalosť. O to sa môže postarať napríklad levanduľa, zelené jablko alebo citrón zahalený do kvetinových tónov. Prezraďte všetkým okolo vás, čo od vašej nespútanosti môžu očakávať.

Športovo tvarovaný flakónik toaletné vody pre mužov Adidas UEFA Champions League predstavuje osviežujúci klenot ľahko modrej farby. Vôňa preukazujúce odvážnosť, hrdinstvo a súťaživosť, ktorá vás bude sprevádzať na každom kroku. Užívajte si vonné zmyselnosti, ktorá sa stane súčasťou vás samotných. Parfém Adidas UEFA Champions League Arena Edition si môžete ihneď objednať v našom internetovom obchode. Adidas UEFA Champions League Arena

Zloženie parfému Adidas UEFA Champions League Arena Edition:

Hlava parfumu Adidas UEFA Champions League Arena Edition:

jablko, rozmarín, bergamot

Srdce parfumu Adidas UEFA Champions League Arena Edition:

koriander, jazmín

Základ parfumu Adidas UEFA Champions League Star Edition:

pačuli, tonka fazule, pižmo


Kategória : Adidas

Adidas UEFA Champions League Arena Edition - pánska EDT 100 ml

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.