Biotherm Eau d'Energia Body Lotion 200 ml (Osviežujúci telové mlieko)

3x hodnotené zákazníkmi
3 5

Značka: Biotherm
Skladom 1-2 ks Ihneď na odoslanie
19,70 19,70 €

Vrátenie zadarmo do 30 dní aj s poštovným

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty


Biotherm Eau d'Energia Body Lotion 200 ml (Osviežujúci telové mlieko)Osviežujúce telové mlieko s jemnou vôňou mandarínky, pomaranče a citrusov. Dodá svieži pocit.

Určené pre: Ženy


Ako používať: používajte kedykoľvek podľa potreby .Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?
Expresní doprava po SK: 28.02.
Zasilkovna: 28.02.

Kategória : Ihneď k expedícii , Výpredaj SKLADU , Telové mlieka, krémy a oleje

Biotherm Eau d'Energia Body Lotion 200 ml (Osviežujúci telové mlieko)

  • Viera Ilo 31.01.2012

    príma...bezchybná,prvotriedná,....cela rada biothermy ponúka výsledky, ktoré môžete vidieť a cítiť a zároveň je radosť ich používať, z vlastnej skúsenosti možem len odporúčať.

  • Peter Kázik 28.01.2012

    jedným slovom kozmetika tejto značky je Ú Ž A S N Á .... síce nemám skúsenosti so všetkými radmi možem túto značku len odporučiť....okrem toho že v súčasnej dobe funguje pod záštitou svetoznámej značky LORÉAL (čo potvrdzuje moje slová o jej vysokej kvalite), ktorá ju mimochodom vlastní už od roku 1970, táto kozmetika ako už jej samotný názov prezrádza bio-therm-al ,,životný- termálny ,,ako aj zložky prameňu ktoré všetky výrobky tejto značky obsahujú dodajú Vašej pleti to čo presne potrebuje a dajú pleti a pokožke ten správny ,,životný,, vzhľad.

  • Júlia Ilovská 23.01.2012

    ....skvelý .....možem len odporúčiť a to najmä z toho dovodu že všetky výrobky z radu BIOTHERM OBSAHUJÚ ZLOŽKY TERMALNÉHO PRAMEŇU. Ten predstavoval špecifický planktón, u ktorého boli preukázané omladzujúce a vhodne posobacie účinky na ľudskú pleť. Vďaka laboratórnym úprava došlo k vytvoreniu bohatých radov BIOTHERM, ktoré sú charakteristické predovšetkým vďaka svojím REGENERAČNÝM ÚČINKOM !!!!!

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie . Nastavenie využívaní a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastavení Vášho prehliadača.