Brazil Keratín keratínové maska (kokosová) - 500 ml

4x hodnotené zákazníkmi
4 5

Značka: Brazil Keratin
26,75 26,75 € 45,65 € Ušetríte 41% z ceny

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty


Brazil Keratín keratínové maska (kokosová) - 500 ml

Spôsobí regeneráciu a spevnenie všetkých typov vlasov bez ohľadu na fakt, že vyrastený vlas je už,, dostatočne nevyživován "a všeobecne ho nemožno nijako vyživiť. Keratínová maska funguje na princípe chemickej reakcie, ktorá je na charaktere vlasu nezávislá. Po použití dôjde k spevneniu vlasov až o 100%! Pre podporu kožných biochemických funkcií maska ďalej obsahuje extakt Aloe Vera s množstvom bioaktívnych látok a navyše výživný pantenol a vitamín B3 – kyselinu nikotínovú.


Kategória : Ihneď k expedícii , Brazil Keratín na vlasy , Therapy , Regenerácia a starostlivosť , Pleťové masky

Brazil Keratín keratínové maska (kokosová) - 500 ml

 • Lenka Juráková 26.09.2013

  sestra je kaderníčka a veľmi rada a často používa značku brazil keratin. Ja som vyskúšala viacero výrobkov a bola som nadmieru spokojná. Mám veľmi poškodené suché vlasy a keratín mi ich pekne obnovil, rozžiaril.

 • Edita Bendíková 30.07.2013

  vynikajúca maska, ktorú odporúčam. príjemná voňavá regenerácia

 • Martin Kozempel 30.07.2012

  Brazil Keratín sú skvelé produkty pre všetky typy vlasov, pokiaľ máte poškodené ako napríklad ja, tak priam ideálne. Odkedy používam, badám výraznú zmenu k lepšiemu.

 • Andrea Hrdlicová 18.07.2012

  Od tejto značky som mala trojmesačnú kúru asi pred rokom a veľmi mi pomohla. Cenovo je priateľná, preto som rada, že som ju znova našla a teším sa,že si zasa obnovím rýchlo a jednoducho vlásky. Môžem len ODPORÚČAŤ!!! Každý si tu nájde čo potrebujú jeho vlásky, či už pre ňu alebo pre neho. Naozaj výborná kvalita za dobrú cenu.

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.