Brazil Keratín kondicionér (kokosový) - 500 ml

2x hodnotené zákazníkmi
2 5

Značka: Brazil Keratin
nedostupné
10,50 10,50 € 23,05 € Ušetríte 54% z ceny

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty


Brazil Keratín kondicionér (kokosový) - 500 ml

Vedľa extraktu Aloe Vera obsahuje,, životne "potrebný keratínový hydrolyzát, ktorý sa podieľa na hĺbkovej regenerácii poškodených vlasov. Sírne aminokyseliny z hydrolyzátu umožnia chemické obnovenie spojivových sírnych mostíkov vo vlasoch a tým je spevnia a zregenerujú. Na procese obnovy sa významne podieľajú aj aktívne zložky extraktu Aloe Vera. Kyslým pH zahladí vlasové šupinky, vlasom vráti chýbajúci tuk, prírodný lecitín dodá vlasom lesk .Brazílsky keratín – prírodné narovnanie a ozdravenie vlasov

Brazílsky keratín Hair Go straight je čisto prírodný produkt ošetrujúci vlasy na báze prírodného keratínu, kolagénu, kokosu a čokolády .

Dodáva vlasom späť zdravie, hebkosť, lesk a silu. Keratín je proteín, ktorý je hlavnou zložkou kože, vlasov a nechtov. Brazílsky keratín – keratínové liečba je proces, ktorý nielen uzdravuje vlasy, ale zároveň uhladí vlnité a porézne vlasy a to až na niekoľko mesiacov.

Brazílsky keratín okrem tvarovania vlasov tiež vlasy extrémne regeneruje a chráni pred škodlivými vplyvmi ako sú :

  • slnko – UV žiarenie
  • morská voda
  • chlórovaná voda
  • vietor a mráz

Brazílsky keratín dá aplikovať u všetkých typov vlasov , vrátane chemicky ošetrených , či už farbením nebomelírováním. Väčší efekt možno samozrejme pozorovať na viac zničených vlasech.Čím je vlas narušený, tým hlbšie preniká brazílsky keratín do vlasového stvolu. Keratín dodá vlasom lesk, hladkosť a zdravý vzhľad. Doba potrebná na úpravu vlasov sa skráti. Brazílsky keratín sa počas 2 – 4 mesiacov z vlasov postupne vymýva. Jeho životnosť sa podpoříspeciální radom šampónov a kondicionérov s obsahom hydrolyzovaného keratínu.

Doba aplikácie trvá 1,5 až 4 hodiny v závislosti na dĺžke a hustote vlasov. Výsledky sú viditeľné okamžite. Doba potrebná k úprave vlasov sa veľmi zníži, v niektorých prípadoch stačí vlasy umyť a ísť . Toto ošetrenie obnovuje odolnosť vlasov: dážď alebo pot už nebude mať vplyv na váš účes. Keratín sa z vlasov postupne vymýva umývaním vlasů.Pokud bude klient aplikáciu opakovať, môže za niekoľko mesiacov pozorovať výrazné zlepšenie kvality vlasov. Vlasy sa nelámu a dorastajú do požadovanej dĺžky. Brazílsky keratín bol vyvinutý v Brazílii a je k dostaniu po USA a ďalších trhoch v Severnej a Latinskej Amerike, vo Francúzsku teraz iv Českej republike.


Kategória : Brazil Keratín na vlasy , Kondicionéry , Kondicionéry a balzamy

Brazil Keratín kondicionér (kokosový) - 500 ml

  • Edita Bendíková 30.07.2013

    hĺbková výživa vlasov. Kvalitný výrobok, ktorý ošetrí, zregeneruje, obnoví vlasovú štruktúru. Odporúčam.

  • Martin Kozempel 30.07.2012

    Brazil Keratín sú skvelé produkty pre všetky typy vlasov, pokiaľ máte poškodené ako napríklad ja, tak priam ideálne. Odkedy používam, badám výraznú zmenu k lepšiemu.

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.