Brazil Keratín Set Gold 2014 - šampón 300 ml + kondicionér 300 ml + Gold Elixir Repair Treatment 100 ml


Značka: Brazil Keratin
Skladom 1-2 ks Ihneď na odoslanie
30,65 30,65 €

Vrátenie zadarmo do 30 dní aj s poštovným

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty


Brazil Keratín Set Gold 2014 - šampón 300 ml + kondicionér 300 ml + Gold Elixir Repair Treatment 100 ml

Rad BK ® so zlatom a keratínom predstavuje nadštandardnú starostlivosť v oblasti vlasovej kozmetiky, ktorá dodáva vlasom sviežosť, zdravie a zároveň obnovuje ich prirodzený lesk.

Šampón 300 ml:

Tento veľmi jemný výdatný šampón pre očistenie vlasov s keratínom a prídavkom zlata s excelentným regeneračným efektom pre poškodené vlasy. Vaše vlasy budú žiariť čistotou a leskom.
Aplikácia: Na mokré vlasy naneste potrebné množstvo šampónu a dôkladne ich umyte. Následne opláchnite teplou vodou.

Kondicionér 300 ml:

Keratínový regeneračný kondicionér na vlasy s prídavkom zlata, s excelentným regeneračným efektom pre poškodené vlasy. Vaše vlasy budú žiariť zdravým a leskom.
Aplikácia: Na mokré vlasy naneste potrebné množstvo kondicionéru, dôkladne krém do vlasov zapracujte. Nechajte 2 minúty pôsobiť, následne opláchnite teplou vodou a vysušte.

Gold Elixir Repair Treatment 100 ml:

Koncentrované sérum s arganovým olejom pre všetky typy vlasov. Chráni vlasy pred slnkom, vetrom a inými každodennými vplyvmi. Regeneruje suché a poškodené vlasy.

Aplikácia:

  • Normálne vlasy – vmasírujte olej do vlasov a nechajte 30 minút pôsobiť. Potom umyte šampónom. Používajte 1–2 krát mesačne.
  • Suché, kučeravé a nepoddajné vlasy – vmasírujte olej do vlasov a nechajte pôsobiť 60 min. Potom umyte.
  • Extrémne suché a poškodené vlasy – nechajte pôsobiť cez noc a potom umyte. Používajte 1 krát týždenne.

Brazílsky keratín možné aplikovať u všetkých typov vlasov , vrátane chemicky ošetrených, či už farbením alebo melírovaním . Väčší efekt je možné pozorovať na viac zničených vlasoch. Čím je vlas viac narušený, tým hlbšie preniká brazílsky keratín do vlasového stvolu. Keratín dodá vlasom lesk, hladkosť a zdravý vzhľad. Doba potrebná k úprave vlasov sa skráti. Brazílsky keratín sa počas 2 – 4 mesiacov z vlasov postupne vymýva. Jeho životnosť sa podporí špeciálnou radom šampónov a kondicionérov s obsahom hydrolyzovaného keratínu.

Doba aplikácie trvá 1,5 až 4 hodiny v závislosti na dĺžke a hustote vlasov. Výsledky sú viditeľné okamžite. Doba potrebná k úprave vlasov sa veľmi zníži, v niektorých prípadoch stačí vlasy umyť a ísť . Toto ošetrenie obnovuje odolnosť vlasov: dážď alebo pot už nebude mať vplyv na váš účes. Keratín sa z vlasov postupne vymýva umývaním vlasov. Pokiaľ bude klient aplikáciu opakovať, môže za niekoľko mesiacov pozorovať výrazné zlepšenie kvality vlasov. Vlasy sa nelámu a dorastajú do požadovanej dĺžky. Brazílsky keratín bol vyvinutý v Brazílii a je k dostaniu po USA a ďalších trhoch v Severnej a Latinskej Amerike, vo Francúzsku teraz aj v Českej republike.


Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?
Expresní doprava po SK: 01.02.

Kategória : Ihneď k expedícii , Brazil Keratín na vlasy , Kozmetika s 24k Zlatom , Sady , Sady

Brazil Keratín Set Gold 2014 - šampón 300 ml + kondicionér 300 ml + Gold Elixir Repair Treatment 100 ml

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.