Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve - pánska EDT 50 ml


Značka: Bvlgari
34,95 34,95 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty

Ďalšie Varianty - Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve


Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve - pánska EDT 50 ml

Parfém Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve:

Vôňa Bvlgari Aqva Pour Homme, inšpirovaná hlbinou oceánu a nekonečnou sviežosťou, ktorá je s chladivou vodou spojená, bola predstavená v roku 2005 slávnym parfumérom Jacquesa Cavallier. O 12 rokov neskôr sa táto jedinečná a veľmi mužná vôňa dočkala svojej pokračovateľky v podobe vône toaletnej vody Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve. Aj za touto jedinečnou vôňou stojí rovnaký svetoznámy parfumér. Vôňa toaletej vody Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantique je osviežujúca s energickou vôňou, ktorá je inšpirovaná silou Atlantického oceánu.

Priamo z hlbín mora bola vytvorená kľúčová zložka vône, ktorou je morský ambrový akord, na ktorom je vôňa postavená. Vodné tóny, ktoré z vás urobia vládcu vôd aj mužov, ktoré si dokáže podmaniť srdce každej ženy, dopĺňajú osviežujúce akordy sicílskeho citrónu, kalábrijského bergamotu a nezameniteľná vôňa šalvie. Srdce vône preteká morskými tónmi, ktoré sa prelínajú so sladkou vôňou jablka. Vonné zložky v základe vyvažujú vonné tóny a dodávajú vôni na mužnosti. Hrejivé santalové drevo, benzoin, vetiver a pačuli ukončujú osviežujúcu vonnú kompozíciu. Pocíťte na svojom tele nekonečnú silu vôd s toaletnou vodou pre mužov Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve.Parfém Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve si môžete ihneď objednať v našom internetovom obchode. Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve vám môže robiť radosť už za niekoľko dní.

Zloženie parfumu Bvlgari Aqva Pour HommeAtlantiqve:

Hlava parfumu Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve:

citrón, bergamot, šalvia , vodné tóny

Srdce parfumu Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve:

jablko, šedá ambra, morské tóny

Základ parfumu Bvlgari Aqva Pour HommeAtlantiqve:

pačuli, vetiver, santalové drevo, benzoin, ambrové drevoVideo k parfumu Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve
Kategória : Bvlgari , Ihneď k expedícii ,

Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve - pánska EDT 50 ml

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.