Bvlgari Omnia Amethyste - dámska EDT 65 ml

25x hodnotené zákazníkmi
25 4.5

Značka: Bvlgari
38,05 38,05 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty


Bvlgari Omnia Amethyste - dámska EDT 65 ml

Parfém Bvlgari Omnia Amethyste :

Omnia Amethyste je mladistvá, kreatívna a veľmi sofistikovaná vôňa. Amethyste je vo svojej vznešenosti inšpirovaná vôňou kosatcových a ružových záhrad, svlažených rannou rosou. Kvetinová časť sa javí veľmi nerozhodná, čo chvíľu zavonia orgovánová, v okamihu zase kosatcová či fialková. Je určená pre temperamentné ženy, ktoré majú radi pohyb a sviežosť. Parfém Bvlgari Omnia Amethyste si môžete ihneď objednať v našom internetovom obchode. Bvlgari Omnia Amethyste vám môže robiť radosť už za niekoľko dní.

Zloženie parfému Bvlgari Omnia Amethyste :

Hlava parfumu Bvlgari Omnia Amethyste:

Ružový grapefruit, miazga

Srdce parfumu Bvlgari Omnia Amethyste:

Bulharská ruža, kosatec

Základ parfému Bvlgari Omnia Amethyste:

otočník, vzácne drevá


K tomuto tovaru si naši zákazníci taktiež zakúpili

Kategória : Bvlgari ,

Bvlgari Omnia Amethyste - dámska EDT 65 ml

 • Nikola Čmelíková 30.10.2011

  Parfém kvetinovosvieži, jemný no napriek tomu intenzívny. Skôr vhodný na letné obdobie:) Zas jeden od Bvlgari čo nesklamal:)Dokonca aj flakónik je veľmi praktický do kabelky.

 • Maria Vlckova 21.10.2011

  Pekna a prijemna kvetinova vona, pre mlade zienky, nevtierava a svieza.

 • Gabriela Poláková 17.10.2011

  príjemná kvetinová vôňa a k tomu ešte aj praktický flakón

 • Eunika Vargová 09.10.2011

  Omnia Améthyste je vzácnou a delikátnou esenciou kosatca a ružových záhrad v objatí rannej rosy. Je to symbol intuície, vyrovnanosti a šľachetnosti. Okamžite, ako sa začne rozvíjať, očarí vás prvým akordom sviežosti a vitality. Prirodzené tóny čerstvej miazgy napĺňajú vôňu energiou zvýraznenou šteklivosťou ružového grapefruitu, čím vôňa získava žiarivý, transparentný charakter. V srdci sa rozvinú dominantné akordy kosatca a púčikov bulharskej ruže. Delikátny ovocný charakter kosatca – výnimočne vo forme kvetu – splýva so zamatovou sviežosťou bulharskej ruže do unikátnej voňavej kombinácie.Sofistikované a exkluzívne srdce plynulo prechádza do zmyselnej hrejivosti základu. Odhalíme v ňom elegantnú ľahkosť heliotropu v spojení s intenzívnou hĺbkou slnečných drevín pre dlhotrvajúci pocit neodolateľnej zvodnosti.

 • Žaneta Jakubíková 04.10.2011

  vznešenosť... krásna vôňa. A teraz vo výbornej cene.

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.