Cacharel Anais Anais L'Original - dámska EDT 100 ml


Značka: Cacharel
40,75 40,75 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty


Cacharel Anais Anais L'Original - dámska EDT 100 ml

Parfém Cacharel Anais Anais L'Original:

Legendárny kvetinová vôňa Anais Anais od Cacharel bol zahájená už v roku 1978, a do dnešného dňa, je to jedna z najobľúbenejších a najviac elegantných parfumov. Cacharel predstavila novú edíciu Anais Anais Premier Delice v roku 2014, ale tiež obnovila pôvodná parfum (teraz s príponou L originál). Vôňa je sústredená okolo tónov ľalie, v zmesi s ďalšími bielymi a zelenými kvetmi, ktoré vyjadrujú sviežosť a čistotu. Anais Anais L'Original – otvorí akordy zelených hyacintov a zemolezu. Jeho srdce sa mieša bielymi kvetmi, ako sú ľalie, konvalinky, jazmín a ylang ylang – s ruží. Základom je drevo, Amber s nádychom vetiverového, machu a pižma. Parfém Cacharel Anais Anais si môžete ihneď objednať v našom internetovom obchode. Cacharel Anais Anais vám môže robiť radosť už za niekoľko dní.

Zloženie parfému Cacharel Anais Anais L'Original:

Hlava parfumu Cacharel Anais Anais L'Original:

Hyacint, zimolez

Srdce parfumu Cacharel Anais Anais L'Original:

Ruže, ľalie, jazmín, ylang-ylang

Základ parfumu Cacharel Anais Anais L' original:

Vetiver, mach, pižmo, čierne ríbezle, santalové drevo


Kategória : Cacharel , Ihneď k expedícii

Cacharel Anais Anais L'Original - dámska EDT 100 ml

  • Neregistrovaný zákazník 05.08.2015

    Tento parfém som používala už veľmi dávno - niekedy okolo roku 1990... Doteraz ho považujem za druhú naj vôňu, akú som kedy mala....

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.