Chloe Fleur De Parfum - dámska EDP 75 ml


Značka: Chloe
67,15 67,15 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty


Chloe Fleur De Parfum - dámska EDP 75 ml

Chloé Fleur De Parfum:

Kvetinová dámska vôňa Chloé Fleur De Parfum je čistou esenciou zmyselnosti. Evokuje dotyk čistého hodvábu s pokožkou a je ako stvorená pre ženy s romantickou dušou. Vôňa Fleur De Parfum vo vás vyvolá tie najpríjemnejšie vnútorné pocity. Parfumovaná voda Chloé Fleur De Parfum v sebe dokonale spája elegantný a iskrivé tóny. Počiatok vôňa je plný šťavnatého ovocia. Nájdete tu osviežujúci grep, bergamot a verbeny. Ovocný mix tvorený čiernymi ríbezľami a broskýň vám vyčarí úsmev na tvári. Ruže spoločne s čerešňovým kvetom symbolizuje ženskú nehu a krehkosť. V závere vône vás zahreje cédrové drevo. Pižmo s jemnými ryžovými podtónmi pôsobí veľmi zmyselným dojmom. Užívajte si svoju prirodzenosť od rána do večera a odhaľte svoje nežné ja. Dodajte svojmu dňu nový rozmer a obklopte sa príjemnou aurou vôňa Chloé Fleur De Parfum! Vôňa bola uvedená na trh v roku 2016. Parfém Chloe Fleur De Parfum si môžete ihneď objednať v našom internetovom obchode. Chloe Fleur De Parfum vám môže robiť radosť už za niekoľko dní.

Zloženie parfému Chloe Fleur De Parfum:

Hlava parfumu Chloe Fleur De Parfum:

verbena, grep, bergamot

Srdce parfumu Chloe Fleur De Parfum:

čierne ríbezle, broskyňa, ruža, čerešňový kvet

Základ parfumu Chloe Fleur De Parfum:

ryža, céder, pižmo


Kategória : Chloe , Ihneď k expedícii , Vôňa pre ženy - Elegantný , Vôňa pre ženy - Romantická , Dámske parfémy - zľavy% , TOP dámske parfumy

Chloe Fleur De Parfum - dámska EDP 75 ml

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.