Darček Sonnenmacht Aloe Vera Bio 1000 ml


Značka: Sonnenmacht
nedostupné
14,35 14,35 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty


Darček Sonnenmacht Aloe Vera Bio 1000 ml

Vysoko kvalitný 100% prírodný Aloe Vera v BIO kvalite je k dispozícii vo forme šťavy ako doplnok stravy pre podporu zdravého životného štýlu a zdravia samotného. Starostlivo kontrolovaný produkt nemeckej kvality dodržiava najprísnejšie štandardy, takže máte istotu, že pijete to najlepšie na trhu.

Rastlina Aloe Vera je známa už zo starovekého Egypta, kedy bola používaná pre svoje liečivé účinky na najrôznejšie popáleniny a pľuzgiere. V dnešnej dobe sú preukázané aj ďalšie priaznivé účinky na telo, ktoré sú tak široké, že je možné považovať Aloe Vera za univerzálny produkt k starostlivosti o naše telo a zdravý životný štýl. Aloe Vera má detoxikačné, antibakteriálne a antivírusové účinky, takže je zvlášť vhodná v období chrípok a rôznych prechladnutí. Zlepšuje imunitu a pôsobí ako jedinečný antioxidant. Šťava z tejto rastliny vám pomôže pri pálení záhy a prekyslenie žalúdka a zároveň zlepší vstrebávanie živín a celkovo regeneruje črevnú mikroflóru, s čím súvisí aj pomoc pri problémoch so stolicou, či už ide o hnačku či zápchu. Samozrejmosťou je tiež priaznivý vplyv na vlasy a pokožku, navyše tiež pomáha pri paradentóze, ktorá trápi čoraz väčšie množstvo ľudí.

Aloe Vera SonnenMacht pochádza priamo zo slnečného Mexika, nejde o žiadny koncentrát a umelé riedenie, táto Aloe Vera je čistá šťava bez konzervantov priamo z Aloe Vera. Po starostlivej zbere a šetrného lisovania a filtrovanie šťavy je Aloe Vera vo svojej tekutej podobe plnená do sklenených fliaš, čo zaručuje zachovanie vysokej kvality a energie tejto rastliny na rozdiel od ostatných produktov na trhu v plastových nádobách.

Šťava je veľmi príjemná na pitie, osviežujúci a jemná. Potešte svoje telo i chuťové bunky týmto jedinečným doplnkom stravy, ktorý podporí váš organizmus a udrží vášho telo v dobrej kondícii.

Určené pre: Ženy, Muža, Deti od 3 rokov

Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Aktívne látky:

  • 100% šťava z Aloe Vera

Účinky a vlastnosti:

  • pdopruje zdravý životný štýl
  • detoxikačné, antibakteriálne a antivírusové účinky
  • posilňuje imunitný systém
  • pomáha pri pálení záhy a prekyslenie žalúdka
  • regeneruje črevnú mikroflóru
  • priaznivo pôsobí na kožu a vlasy

Ako používať: 3x denne 20 – 50 ml (pre detoxikáciu 3x denne 20 ml, pri akútnych stavoch 3x denne 50 ml) vždy cca 1 hodinu pred jedlom. Pred použitím pretrepať.


Darček Sonnenmacht Aloe Vera Bio 1000 ml

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.