Darček Sonnenmacht Premium Aloe Vera 1000 ml


Značka: Sonnenmacht
12,00 12,00 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty


Darček Sonnenmacht Premium Aloe Vera 1000 ml

Prírodné 100% šťava z Aloe Vera je vyrobená najmodernejšou metódou spracovania, aby rastlina vydala maximum svojich účinných látok bez nebezpečenstva ich kontaminácie alebo zníženie ich účinnosti. Šťava má jemnú chuť bez výraznej arómy a dodáva ľudskému organizmu mnoho prospešných látok, ktoré ho posilňujú a dodávajú telu energiu. Aloe Vera napomáha k zvýšeniu imunity, stimuláciu zažívacieho traktu, a tým aj k regulácii zažívacích problémov. Účinné látky obsiahnuté v šťave majú vplyv na stabilizáciu krvného tlaku, vyvažujú kyslé prostredie v tráviacom trakte a zvyšujú fyzickú výkonnosť a vytrvalosť. Je skvelým pomocníkom aj pri úprave menštruačného cyklu.

Aloe Vera Premium obsahuje rad vitamínov, aminokyseliny, mono a polysacharidy. Pomáha prečisťovať črevá, rozpúšťať hlieny pri nádche a celkovo má veľmi dobrý vplyv na organizmus človeka. Vďaka tomu, že šťava neobsahuje žiadne sladidlá ani dochucovadlá, je možné šťavu použiť aj na povrch tela a potierať s ňou pokožku. Podporuje hojenie najmä pri akné, popáleninách, ekzémoch, pri rôznych ochoreniach kože, pri odreninách, popraskanej pokožke, pri podráždení alebo poškriabaniu pokožky. Podporí hojenie pľuzgierikov pri bodnutí hmyzom a upokojí pokožku spálenú slnkom. Pre svoje blahodarné účinky sú výťažky z Aloe Vera pridávané do kozmetických prípravkov i do vlasovej kozmetiky, kde pomáha s problémami s lupinami as predčasným vypadávaním vlasov.

Podľa početných výskumov používanie šťavy z Aloe Vera vedie k celkovému posilneniu vitality a imunity človeka, k pocitu uvoľnenia a psychickej pohody. Účinne pôsobí proti baktériám, vírusom a plesniam. Obsahuje významné množstvo kyseliny salicylovej, a to vysvetľuje, prečo rastlina pôsobí tiež ako analgetikum. Pri hektickom spôsobe života v dnešnej dobe a tiež z dôvodu nezdravého životného štýlu vzniká veľa civilizačných chorôb. Lieky používané na tieto choroby majú väčšinou vedľajšie škodlivé účinky a tak na jednej strane pomôžu a na druhej strane organizmu škodí. Aloe Vera Premium obsahuje veľké množstvo najrôznejších účinných látok, ktoré pomôžu pri liečení a celkovo dodajú telu silu, vitalitu a podporia jeho obranyschopnosť. Tento jedinečný produkt je registrovaný ako doplnok pestrej stravy a nenahrádza lieky, ktoré vám boli predpísané lekárom. Jeho pozitívne účinky však čoskoro zaznamenáte a celkom iste oceníte. Užívajte šťavu, ktorá skvele chutí a pomôže vášmu organizmu na upevnenie zdravia a dobrej kondície.

Určené pre: Ženy, Muža, Deti od 3 rokov

Aktívne látky:

  • 100% šťava z Aloe Vera

Účinky a vlastnosti:

  • posilňuje telo a dodvává mu energiu
  • posilňuje imunitný systém
  • stabilizujú krvný tlak
  • pôsobí proti plesniam, baktériám a vírusom
  • pomáha pri úprave menštruačného cyklu
  • regeneruje črevnú mikroflóru
  • priaznivo pôsobí na kožu a vlasy

Ako používať: 3x denne 20 – 50 ml (pre detoxikáciu 3x denne 20 ml, pri akútnych stavoch 3x denne 50 ml) vždy cca 1 hodinu pred jedlom. Pred použitím pretrepať.

Upozornenie:
Prípravok je registrovaný ako doplnok stravy, nejedná sa o liek. Nie je určený ani ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie a ukladajte mimo dosahu detí.


Darček Sonnenmacht Premium Aloe Vera 1000 ml

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.