Diesel Plus Plus Feminine - odstreky dámska EDT 1 ml

9x hodnotené zákazníkmi
9 4

Značka: Diesel
nedostupné
0,40 0,40 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty


Diesel Plus Plus Feminine - odstreky dámska EDT 1 ml

Parfém Diesel Plus Plus Feminine :

Diesel Plus Plus Feminine je veľmi príjemná smotanová vôňa s tónmi bielej ľalie, ovocia, vanilky a štipkou dreva. Mliečne podtónmi podtrahávají ženskosť a plnosť, v kombinácii s bielou ľalií vzniká jemná a zároveň výrazná vôňa, ktorá nie je ťažká, ale len necháva ľahko rozoznieť nóty vanilky a dreva. Parfém Diesel Plus Plus Feminine si môžete ihneď objednať v našom internetovom obchode. Diesel Plus Plus Feminine vám môže robiť radosť už za niekoľko dní.

Zloženie parfému Diesel Plus Plus Feminine :

Hlava parfému Diesel Plus Plus Feminine:

Ovocné tóny, biela ľalia

Srdce parfému Diesel Plus Plus Feminine:

Mliečne extrakty

Základ parfému Diesel Plus Plus Feminine:

Vanilka, drevité tóny

Kategória :

Diesel Plus Plus Feminine - odstreky dámska EDT 1 ml

 • Adam Vartovník 30.06.2012

  Ľahšia vôňa, celkom zaujímavá, mne sa na ženách páči, nemám rád "chodiace parfumérie".

 • Soňa Horáčková 30.05.2012

  Táto vôňa je taký priemer. Mala som ju iba raz a asi sa k nej nevrátim, niečo mi na nej vadí. Na mňa pôsobí veľmi "mliečne"... nemôžem sa s ňou stotožniť, teda mne nevyhovuje, ale nechcem odrádzať...

 • Miroslav Jakubík 31.01.2012

  Taká obyčajná, jednoduchá vôňa na každodenné nosenie.

 • Juraj Harkabus 16.01.2012

  táto je z radu zelenej a červenej dieselky najjemnejšia ... je hm ako koktel, jemne pikantná, ale zároveň jemná. Mliečna ..

 • Miroslava Belanová 27.12.2011

  dosť slabá...veľmi jemná

 • Eunika Vargová 02.11.2011

  Mliečne exotická vôňa ovocno/rastlinná zmes sa postupne rozvíja do zázračných a velmi sexy tónov.DIESEL PLUS PLUS obsahuje pravé, blahodárne mliečne extrakty, spolu s proteínmi a vápnikom. Tieto mliečne prvky zaručujú zvláčňujúce účinky pre pleť – KLADNÉ SÚČASTI DOBRÉHO ŹIVOTA.

 • Edita Bendíková 23.10.2011

  od tejto vône som čakala, že bude čistá, priezračná, ale na moje prekvapenie je relatívne ťažká. Nie je zlá, ale musí si nájsť svoje majiteľky. Za túto cenu sa oplatí - vhodná na chladnejšie dni. a skôr pre zrelšie dámy.

 • Maria Vlckova 21.10.2011

  Na kazdodenne nosenie ako stvorena. NIe je to typicky lahka vona, ma v sebe zvlastnu a jedinecnu "prichut", mne to vonalo dobre.

 • Žaneta Jakubíková 11.10.2011

  Intenzívna vôňa, čo vydrží relatívne dlho. Ja si ju síce neviem predstaviť (pre mňa) na každodenné nosenie, ale teraz je za veľmi dobrú cenu, takže určite poteší.

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.