DKNY Pure - dámska EDP 100 ml

17x hodnotené zákazníkmi
17 4
33,65 33,65 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty


DKNY Pure - dámska EDP 100 ml

Parfém DKNY Pure :

Vôňa Pure DKNY je viac než len vôňa, je to spôsob života. Zmyselná a nežná vôňa Pure DKNY je stelesnením jednoduchého luxusu a jej charakteristickou zložkou je kvapka vanilky vo vode. Doprajte si svoju chvíľu relaxácie každý deň s DKNY Pure. Na trh bola uvedená v roku 2010. Parfém DKNY Pure si môžete ihneď objednať v našom internetovom obchode. DKNY Pure vám môže robiť radosť už za niekoľko dní .

Zloženie parfému DKNY Pure :

Hlava parfumu DKNY Pure:

Lotosový kvet, ruža, jazmín

Srdce parfumu DKNY Pure:

Frézia, orchidea, ambra

Základ parfému DKNY Pure:

Santalové drevo, vanilkaVideo k parfému DKNY Pure
Kategória : Donna Karan (DKNY)

DKNY Pure - dámska EDP 100 ml

 • Tom K. 21.01.2013

  DKNY Pure je kvetinová vôňa priamo nabádajúca svojou ľahkosťou pre nosenie hlavne v lete, ale vďaka svojej jemnosti je prakticky vhodná pre nosenie po celý rok. Pure je totiž vôňa hebko sviežou, ale aj hrejivo hladivou.

 • Andrea Bendíková 30.05.2012

  Na začiatku ma táto vôňa vôbec nechytila. Zdala sa mi až príliš decentná, nenápadná, v podstate nijaká. Časom som jej prišla na chuť - ale skôr tak, že sa mi páči na iných ženách, sama by som si ju nekúpila. Ide o príjemnú,takmer nenápadnú, decentnú, ale aj elegantnú vôňu, ktorou žena nikdy nič nepokazí. Čistota, kde jemne cítiť kúsok vanilky.

 • Martin Maťko Adamčík 20.05.2012

  svieža, čistá, lahodná- odporúčam vyskúšať

 • Soňa Horáčková 18.05.2012

  Krásna vôňa, je taká decentná a čistá. Po určitej dobe je výrazne cítiť vanilku. Je vhodná na bežné používanie. Len sa mi zdá, že máličko vydrží, čo je škoda.

 • Andrea Hrdlicová 30.04.2012

  Čistá, nenásilná, nevtieravá a veľmi príjemná vônička. Odporúčam ju.

 • František Adamčík 14.04.2012

  Jemná a nevtieravá ,príjemná.

 • michaela adamčíková 29.02.2012

  Svieža a čistá vôňa, lahodná kvetinová, na bežné nosenie,nevtieravá, ľahučká...odporúčam žene v každom veku.

 • stanislava adamčíková 26.01.2012

  Čistá vôňa pre jemnú ženu, ktorá nepotrebuje zaujať silnou a ťažkou vôňou , alebo na situácie keĎ je vôňa silnejšieho parfému nevhodná.Kvetinová, ľahučká ,veľmi príjemná.

 • Viera Ilo 22.01.2012

  vôňa vhodná na každé ročné obdobie, ničím neomína okolie, príjemne sa rozvíja a podľa mňa takáato je vôňa čistoty, aj keď takéto prirovnanie pri vôňach nepoužívam rada. Asi lepšie znie sviežosť od začiatku do konca. Vskutku vydarená.

 • Adam Ferko 20.01.2012

  Výraznejšia než Pure Verbena,páči sa mi trochu viac. Pre jemnú ženu, ktorá nerada púta pozornosť je ako stvorená táto čistá ,ľahká a kvetinová vôňa.

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.