Emanuel Ungaro Apparition - odstreky dámska EDP 1 ml

6x hodnotené zákazníkmi
6 4

Značka: Emanuel Ungaro
nedostupné
0,60 0,60 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty


Emanuel Ungaro Apparition - odstreky dámska EDP 1 ml

Parfém Emanuel Ungaro Apparition :

Rozkošná, kvetinovo ovocná Apparition presne vystihuje ženu, ktorá si ju zvolí: mnohovrstevnatý, žiarivá a plná drobných tajomstiev, ktorá otvorí len niekoľkých starostlivo vyvoleným. Parfém Emanuel Ungaro Apparition si môžete ihneď objednať v našom internetovom obchode. Emanuel Ungaro Apparition vám môže robiť radosť už za niekoľko dní.

Zloženie parfému Emanuel Ungaro Apparition :

Hlava parfému Emanuel Ungaro Apparition:

Malinový likér, kayenské korenie

Srdce parfému Emanuel Ungaro Apparition:

Múčenka, ruže

Základ parfému Emanuel Ungaro Apparition:

Pačuli, heliotrop

Kategória :

Emanuel Ungaro Apparition - odstreky dámska EDP 1 ml

 • Jana Farkašová 27.10.2012

  Pre tých, ktorí váhajú, odporúčam kúpiť si vzorku - nemusí sadnúť každému, ale ak milujete maliny, nie je čo riešiť :-D

 • Soňa Horáčková 28.05.2012

  Sladká vôňa, cítiť v nej predovšetkým maliny a chilli. Pre dámy, ktoré majú radi sladké vône určite odporúčam... Mne osobne sa táto vôňa veľmi páči. Je vhodnejšia na leto ako na zimné dni.

 • Andrea Hrdlicová 11.04.2012

  Sladúčka, nevtieravá, veľmi príjemná, aj keď dlho nevydrží. Jemnúčka. Vhodná pre každú vekovú kategóriu a viem si ju viac predstaviť v lete alebo v slnečné dníčky. Fajn.

 • Michaela Šimšíková 10.04.2012

  Zo začiatku ostrejšia korenistá vôňa, časom prechádza do nasladlého mydlového dreva s príjemnou kvetinovo maslovou hladkosťou. V závere sa Emanuel Ungaro Apparition rozvnonia ovocnými jahodovo-malinovými tónmi.

 • Maria Vlckova 06.11.2011

  Svieza a kvetinova, neskor sladsia, ale celkom vydrzi, vhodna na denne nosenie. Nejak extra ma neohurila, ale je prijemna a nenasilna. Povedala by som ze taka standardna, univerzalna pre vsetky vekove generacie.

 • Lucia Szeleczka 30.10.2011

  je určená žene plnej tajomstiev, ktorá charakterizuje samu seba ako zvodnú, ale nie provokujúcu.Verí svojim inštinktom, ktoré jej dovoľujú zostať hravou i uprostred všedného dňa a nikdy nezabúdať na svoju ženskosť. Rozkošná, kvetinovo-ovocná vôňa. Tajomná a drzá povaha ženy Ungaro vyvoláva množstvo provokujúcich a zvodných pocitov, tak ako tóny malinového likéru a čili papričiek vo vôni Apparition. Vôňa je ako túžba uzavretá v jedinej, dych vyrážajúcej chvíli. Tóny ruže a rastliny Passiflora Incarnata stupňujú atmosféru a podnecujú vznik neopísateľných, absolútne ženských pocitov.

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.