Guerlain Samsara - dámska EDP 100 ml

6x hodnotené zákazníkmi
6 4

Značka: Guerlain
57,45 57,45 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty


Guerlain Samsara - dámska EDP 100 ml

Parfém Guerlain Samsara :

Kvetinová vôňa. Parfém Guerlain Samsara si môžete ihneď objednať v našom internetovom obchode. Guerlain Samsara vám môže robiť radosť už za niekoľko dní.

Zloženie parfému Guerlain Samsara :

Hlava parfému Guerlain Samsara:

Citrón, bergamot, broskyňa, ylang-ylang

Srdce parfému Guerlain Samsara:

Jazmín, kosatec, ruža , narcis

Základ parfému Guerlain Samsara:

Santalové drevo, fazuľa tonka, vanilka, ambra

Video k parfému Guerlain Samsara
Kategória : Guerlain ,

Guerlain Samsara - dámska EDP 100 ml

 • Ivana Horváthová 30.09.2013

  ťažšia kvetinová vôňa

 • Božena GA 24.07.2013

  Čakala som klasickú orientálnu vôňu a nesklamala som sa. Hoci som tomu neverila, rozdiel medzi EDT a EDP je pomerne veľký. EDT je jej umiernenejšia podoba (to neznamená že by mala slabšiu výdrž), skôr prevláda vanilka a ylang ylang. Je orientálna, krémová, hutná .. Navodila mi myšlienky na šľahačku. Za to EDP, to je zviera. Ohnivá, vášnivá a živočíšna. Zložky zostávajú rovnaké, ale zdajú sa mi ostrejší a viac korenené. Celkový dojem mám z nej taký že je viac zemitejšiu, temnejší a výraznejšie. EDP je pre mňa ten pravý orient. Rozhodne je lepšie vyskúšať obe a potom sa rozhodnúť.

 • Soňa Horáčková 29.06.2013

  Príjemná sladšia vôňa, ktorá však nepôsobí vtieravo. Keď dlhšie pôsobí na pokožke, rozvinú sa vône kvetí. Potešila ma aj jej trvácnosť.

 • Žaneta Jakubíková 29.02.2012

  Elegantná, intenzívnejšia, na mňa ťažšia vôňa. Kvetinkovo orientálna s náznakom luxusu.

 • Miroslav Jakubík 28.02.2012

  Na mňa pôsobí veľmi ťažko a ostro kvetinovo. Ale kto má rád intenzívne a výrazné kvetinové vône, tak tu sa určite nájde.

 • Edita Bendíková 28.02.2012

  Výnimočná vôňa. Je to orientálka, ale nepôsobí ťažko. Síce prvý dojem, pocit je, že je silná a ťažká, ale po pár minútach sa začne krásne rozvíjať a stáva sa z nej veľmi príjemná - elegantná - noblesná vôňa. Ani pri tejto vôni od Guerlain-a nesklamala trvácnosť. Vydrží veľmi - veľmi dlho voňať.

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.