Hermes Terre D´Hermes - pánska EDT 200 ml

5x hodnotené zákazníkmi
5 4.5

Značka: Hermes
88,15 88,15 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty

Ďalšie Varianty - Hermes Terre D´Hermes


Hermes Terre D´Hermes - pánska EDT 200 ml

Parfém Hermes Terre D 'Hermes :

Vôňa, ktorá spája nebo a zem, príbeh alchýmia, cesta naprieč prírodnými živlami: zeme, neba a voda. Drevitá, rastlinná a minerálna toaletná voda pre mužov. Vystavaná okolo drevitých nót, v ktorých korene a živice ukotvujú a obklopujú parfum. Unikátny štýl, úprimný a nežný, čistý a hravý, uhladený a plný prekvapení. Parfém Hermes Terre D 'Hermes si môžete ihneď objednať v našom internetovom obchode. Hermes Terre D 'Hermes vám môže robiť radosť už za niekoľko dní.

Zloženie parfému Hermes Terre D 'Hermes :

Hlava parfumu Hermes Terre D' Hermes:

Grapefruit, korenie

Srdce parfému Hermes Terre D 'Hermes:

Vetiver

Základ parfému Hermes Terre D 'Hermes:

Cédrové drevo

Kategória : Hermes ,

Hermes Terre D´Hermes - pánska EDT 200 ml

 • Žaneta Jakubíková 29.02.2012

  Pri Hermesových parfumoch/toaletkách je zbytočné rozpisovať ich kvalitu.. Túto vôňu skúšal manžel a jemu nesadla. Toto je vôňa, ktorá určite vynikne, nie je ako "klasické" pánske vône. Je výnimočná, svojím spôsobom originálna, ak sadne, neodolateľná, mužná, zvodná a sexi. Vôňa je skôr pre silných/drsných mužov/chlapov, lebo vôňa mi pripadá miestami až agresívna, výrazná, ťažká, citrusovo - korenistá. Na túto vôňu treba mať odvahu.

 • Miroslav Jakubík 24.01.2012

  Táto vôňa patrí medzi "iné"... Veľmi ťažko sa opisuje. Na mňa v prvom momente zapôsobila ako pokazené pomaranče. Je výrazná, ťažká, citrusovo-korenistá, občas až násilná. Vôňa mi pripadá pre drsných mužov. V každom prípade je to originálna, nenapodobiteľná vôňa.

 • stanislava adamčíková 22.01.2012

  Svieža korenistá vôňa, vhodná aj na leto. Aj napriek sviežosti pôsobí mužne, korenie dodá pikantnú príťažlivosť. Odporúčam vyskúšať. Parfém má celkom slušnú výdrž, pričom sa jeho vôňa takmer vôbec nemení.

 • Simona Popovičová 11.01.2012

  Vôňa, ktorá spája nebo a zem, príbeh alchýmia, cesta naprieč prírodnými živlami: zeme, neba a voda. Drevitá, rastlinná a minerálna toaletná voda pre mužov.

 • Miroslava Belanová 30.10.2011

  korenistá vôňa pre pánov...pekná

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.