Hermes Terre D´Hermes Parfum - pánsky čistý parfum 5 ml

3x hodnotené zákazníkmi
3 4.5

Značka: Hermes
nedostupné
8,50 8,50 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty


Hermes Terre D´Hermes Parfum - pánsky čistý parfum 5 ml

Parfém Hermes Terre D 'Hermes :

Vôňa, ktorá spája nebo a zem, príbeh alchýmia, cesta naprieč prírodnými živlami: zeme, neba a voda. Drevitá, rastlinná a minerálna toaletná voda pre mužov. Vystavaná okolo drevitých nót, v ktorých korene a živice ukotvujú a obklopujú parfum. Unikátny štýl, úprimný a nežný, čistý a hravý, uhladený a plný prekvapení. Parfém Hermes Terre D 'Hermes si môžete ihneď objednať v našom internetovom obchode. Hermes Terre D 'Hermes vám môže robiť radosť už za niekoľko dní.

Zloženie parfému Hermes Terre D 'Hermes :

Hlava parfumu Hermes Terre D' Hermes:

Grapefruit, korenie

Srdce parfému Hermes Terre D 'Hermes:

Vetiver

Základ parfému Hermes Terre D 'Hermes:

Cédrové drevo


K tomuto tovaru si naši zákazníci taktiež zakúpili

Kategória : Hermes

Hermes Terre D´Hermes Parfum - pánsky čistý parfum 5 ml

  • Miroslav Jakubík 24.01.2012

    Táto vôňa patrí medzi "iné"... Veľmi ťažko sa opisuje. Na mňa v prvom momente zapôsobila ako pokazené pomaranče. Je výrazná, ťažká, citrusovo-korenistá, občas až násilná. Vôňa mi pripadá pre drsných mužov. V každom prípade je to originálna, nenapodobiteľná vôňa. Za aktuálnu cenu za čistý parfém - rozhodne stojí za vyskúšanie!

  • stanislava adamčíková 22.01.2012

    Svieža korenistá vôňa, vhodná aj na leto. Aj napriek sviežosti pôsobí mužne, korenie dodá pikantnú príťažlivosť. Odporúčam vyskúšať. Parfém má celkom slušnú výdrž, pričom sa jeho vôňa takmer vôbec nemení.

  • Simona Popovičová 11.01.2012

    Vôňa, ktorá spája nebo a zem, príbeh alchýmia, cesta naprieč prírodnými živlami: zeme, neba a voda. Drevitá, rastlinná a minerálna toaletná voda pre mužov.

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.