Hurraw - Pitta 4,3 g (Balzam na pery)


Značka: Hurraw
Skladom > 5 ks Ihneď na odoslanie
4,95 4,95 €

Vrátenie zadarmo do 30 dní aj s poštovným

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty

Ďalšie Varianty - Hurraw


Hurraw - Pitta 4,3 g (Balzam na pery)

Obľúbená vôňa tropického kokosu zmiešaná s povznášajúci citrónovou trávou je zakončená závanom čerstvej a osviežujúcej mäty.

S zázračným ovocím Amalaki.

Amalaki (Embilika lekárska), často prezývané ako „nebeské ovocie“ je vôbec najbohatším prírodným zdrojom antioxidantov a vitamínu C. V systéme ayurvédského lekárstve je jedným z najvyužívanejších prostriedkov pre vyživovanie telesných tkanív a celkovú regeneráciu organizmu. Obsahuje veľmi široké spektrum bioflavonoidov a trieslovín, ktoré podporujú odolnosť pokožky proti prenikaniu škodlivých látok do organizmu a vysokú koncentráciu vitamínov ako je železo, fosfor, karotén, vitamín B1, B2 a vitamín C.

práve vďaka jeho ochladzujúcim vlastnostiam sa používa proti pocitom pálenia pri zápaloch, ktorý sa často prejavuje pri rozrušení dóše Pitta.

Dosa Pitta je podľa Ayurvédy zložená z elementov oheň a voda. Tieto osoby zažívajú často pocit tepla / oheň / a môžu mať sklony k nadmernému poteniu / voda /. Majú radi studené pokrmy a nápoje, ktorými mierni svoj vnútorný žiar. Sú preslávené svojimi vynikajúcimi organizačnými schopnosťami, veľmi dobrou pamäťou, cieľavedomosťou a prenikavým intelektom. Obvykle sa vyhýbajú priamemu slnečnému žiareniu, majú veľký výskyt materských znamienok a pieh. Sú dobrými rečníkmi, ktorí radi polemizujú.
Nerovnováha Pitty sa prejavuje najčastejšie netrpezlivosťou, pocitom prehriatia, návaly hnevu a nadmerným hladom. Pre jej vyrovnania je nutné ochladzovať telo studenými potravinami a ventilovať svoje emócie.

Zloženie: sezamový olej, kokosový olej, vosk kandelila, kakaové maslo, ricínový olej, olej z mäty piepornej, olej z citrónovej trávy, výťažok ovocie Amalaki, vitamín E

Skladovanie: 4–27 C

Použitie: vysušené pery, odretý nos, suché miesta na rukách ai


Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?
Expresní doprava po SK: 25.01.

Kategória : Ihneď k expedícii , Starostlivosť o pery , Balzamy na pery , Balzamy na pery Hurraw

Hurraw - Pitta 4,3 g (Balzam na pery)

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.