InvisiBobble Gumička do vlasov 3ks - Black


Značka: InvisiBobble
Skladom 1-2 ks Ihneď na odoslanie
3,80 3,80 € 4,80 € Ušetríte 21% z ceny

Vrátenie zadarmo do 30 dní aj s poštovným

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty

Ďalšie Varianty - InvisiBobble Gumička do vlasov 3ks

InvisiBobble Gumička do vlasov 3ks - Pink Skladom 3-5 ks
3,80 € 4,80 €
Ušetríte: 21% z ceny
koupit
InvisiBobble Gumička do vlasov 3ks - White
3,80 € 4,80 €
Ušetríte: 21% z ceny
koupit

InvisiBobble Gumička do vlasov 3ks - Black

Ide o gumičku, ktorá vďaka svojmu špecifickému tvaru nezanecháva vo vlasoch žiadne stopy. Okolo copu vytvára minimálny tlak, a napriek tomu vlasy pevne drží pohromade. Po vyskúšaní nebudete vy ani vaši klienti používať žiadnu inú!

Výhody:

  1. nevyvíja TLAK NA VLASY – čarovný trik, na ktorom je gumička do vlasov Invisibobble založená, spočíva v osobitnej forme šnúry ovíjející sa okolo vlasov. Keď je táto ozdoba ovinutá okolo vlasov, nevyvíja jednotný tlak na vlasy tak ako iné ozdoby, ktoré sú ovinuté po celom obvode copu a zanechávajú tak viditeľnú stopu. Tento špeciálny tvar gumičky do vlasov Invisibobble umožňuje pevné držanie vlasov v cope, ale bez príliš pevného tlaku a zovretie. Vlasy tak majú v cope väčší priestor ako v normálnej gumičke.
  2. Nespôsobuje bolesti HLAVY – ženy, ktoré často nosia cop, trpia bolesťami hlavy. Gumička do vlasov Invisibobble ponúka riešenie, ktoré jednotlivé vlasy nesťahuje a nevyvíja tlak ani na temeno. To umožňuje jeho jedinečný tvar.
  3. Šetrných k vlasom – gumička do vlasov Invisibobble je viac ako originálna ozdoba. Je veľmi šetrný k vlasom, keďže nie je vyrobený z kovu, čo často spôsobuje lámavosť vlasov. Namiesto toho je vytvorený sletováním dvoch koncov dohromady, takže sa vo vlasoch nezachytáva ani ich nepoškodzuje.
  4. VHODNÝ PRE VŠETKY TYPY VLASOV – môže byť ozdobou pre akýkoľvek typ vlasov – kučeravé, rovné, jemné, husté. Invisibobble sa hodí pre všetky!
  5. VYUŽITIE AKO NÁRAMOK – gumičku do vlasov Invisibobble odporúčame nosiť aj ako náramok, ak ho práve nepoužívate ako ozdobu do vlasov, vyzerá veľmi originálne.

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?
Expresní doprava po SK: 01.02.

K tomuto tovaru si naši zákazníci taktiež zakúpili

InvisiBobble Gumička do vlasov 3ks - Pink

InvisiBobble Gumička do vlasov 3ks - Pink

3,80 € 4,80 €
Ušetríte: 21% z ceny
koupit Skladom 3-5 ks
Dtangler Rozčesávací kefa - zlatý

Dtangler Rozčesávací kefa - zlatý

7,65 € 14,90 €
Ušetríte: 49% z ceny
koupit Skladom 1-2 ks

Kategória : Ihneď k expedícii , Profesionálne doplnky , Profesionálne doplnky , InvisiBobble - gumičky do vlasov

InvisiBobble Gumička do vlasov 3ks - Black

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.