InvisiBobble Gumička do vlasov 3ks - White


Značka: InvisiBobble
3,80 3,80 € 4,80 € Ušetríte 21% z ceny

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty

Ďalšie Varianty - InvisiBobble Gumička do vlasov 3ks

InvisiBobble Gumička do vlasov 3ks - Black Skladom 1-2 ks
3,80 € 4,80 €
Ušetríte: 21% z ceny
koupit
InvisiBobble Gumička do vlasov 3ks - Pink Skladom 3-5 ks
3,80 € 4,80 €
Ušetríte: 21% z ceny
koupit

InvisiBobble Gumička do vlasov 3ks - White

Ide o gumičku, ktorá vďaka svojmu špecifickému tvaru nezanecháva vo vlasoch žiadne stopy. Okolo copu vytvára minimálny tlak, a napriek tomu vlasy pevne drží pohromade. Po vyskúšaní nebudete vy ani vaši klienti používať žiadnu inú!

Výhody:

  1. nevyvíja TLAK NA VLASY – čarovný trik, na ktorom je gumička do vlasov Invisibobble založená, spočíva v osobitnej forme šnúry ovíjející sa okolo vlasov. Keď je táto ozdoba ovinutá okolo vlasov, nevyvíja jednotný tlak na vlasy tak ako iné ozdoby, ktoré sú ovinuté po celom obvode copu a zanechávajú tak viditeľnú stopu. Tento špeciálny tvar gumičky do vlasov Invisibobble umožňuje pevné držanie vlasov v cope, ale bez príliš pevného tlaku a zovretie. Vlasy tak majú v cope väčší priestor ako v normálnej gumičke.
  2. Nespôsobuje bolesti HLAVY – ženy, ktoré často nosia cop, trpia bolesťami hlavy. Gumička do vlasov Invisibobble ponúka riešenie, ktoré jednotlivé vlasy nesťahuje a nevyvíja tlak ani na temeno. To umožňuje jeho jedinečný tvar.
  3. Šetrných k vlasom – gumička do vlasov Invisibobble je viac ako originálna ozdoba. Je veľmi šetrný k vlasom, keďže nie je vyrobený z kovu, čo často spôsobuje lámavosť vlasov. Namiesto toho je vytvorený sletováním dvoch koncov dohromady, takže sa vo vlasoch nezachytáva ani ich nepoškodzuje.
  4. VHODNÝ PRE VŠETKY TYPY VLASOV – môže byť ozdobou pre akýkoľvek typ vlasov – kučeravé, rovné, jemné, husté. Invisibobble sa hodí pre všetky!
  5. VYUŽITIE AKO NÁRAMOK – gumičku do vlasov Invisibobble odporúčame nosiť aj ako náramok, ak ho práve nepoužívate ako ozdobu do vlasov, vyzerá veľmi originálne.


K tomuto tovaru si naši zákazníci taktiež zakúpili

InvisiBobble Gumička do vlasov 3ks - Pink

InvisiBobble Gumička do vlasov 3ks - Pink

3,80 € 4,80 €
Ušetríte: 21% z ceny
koupit Skladom 3-5 ks
Dtangler Rozčesávací kefa - zlatý

Dtangler Rozčesávací kefa - zlatý

7,60 € 14,90 €
Ušetríte: 49% z ceny
koupit Skladom 1-2 ks

Kategória : Ihneď k expedícii , Profesionálne doplnky , Profesionálne doplnky , InvisiBobble - gumičky do vlasov

InvisiBobble Gumička do vlasov 3ks - White

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.