Lanvin Arpege - (TESTER) dámska EDP 100 ml

5x hodnotené zákazníkmi
5 4

Značka: Lanvin
nedostupné
21,30 21,30 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty


Lanvin Arpege - (TESTER) dámska EDP 100 ml

Parfém Lanvin Arpege :

Arpege vznikol v roku 1927. Jeanne Lanvinová ho venovala svojej dcére Marguerite a parfém sa tak stal vyjadrením materskej lásky. Zlatý symbol ženy s dcérkou na flakóne Arpege to len potvrdzuje. Arpege je jemný, hrejivý, prevažne drevito-korenený s kvetinami a aldehydovou mydlovú príchuťou. V závere sa objaví aj vanilka a púdrový tón. Arpege je harmonická, príjemná klasika, trochu elegantná a romantická vôňa vystihujúci parfémy doby, v ktorej vznikla. Parfém Lanvin Arpege si môžete ihneď objednať v našom internetovom obchode. Lanvin Arpege vám môže robiť radosť už za niekoľko dní.

Zloženie parfému Lanvin Arpege :

Hlava parfému Lanvin Arpege:

Aldehydy, bergamot, neroli

Srdce parfému Lanvin Arpege:

Ylang-ylang, bulharská ruža, kosatec, jazmín, koriander, klinček, pelargónia, tuberóza, konvalinky

Základ parfému Lanvin Arpege:

Pačuli, vetiver, santal, vanilka, styrax


Kategória : Dámske testery parfémov

Lanvin Arpege - (TESTER) dámska EDP 100 ml

 • Božena GA 19.02.2013

  po nastriekaní silná,ale po rozložení vôňa maličkého miminka...pudrová krása

 • Jana Szeleczka 24.05.2012

  Nádherný čierny flakón zobrazuje samotnú Lanvin s dcérou, ktoré sa chystajú na ples... zaujímavá vôňa, silnejšia pre staršie ženy a hlavne také, ktoré nemusia jemnosť ... a sú rady v strede záujmu , extravagantnosť im nechýba a.i.

 • Andrea Hrdlicová 11.04.2012

  Táto vônička je veľmi zaujímavá, ale na iných ženách. Asi dozretejších - nemyslím to ale zle. Ťažšia, ale zamatová vôňa, s náznakom orientu. Keď si ju dáva mamina na seba, na začiatku nie je môjmu nošteku príjemná, ale po takej hodinke je úplne úžasná, skvostná.

 • Edita Bendíková 13.01.2012

  Netypická - drevito - orientálna vôňa - pôsobí ťažšie - zaujímavá - vynikajúca výdrž.

 • Júlia Ilovská 17.08.2011

  Nevšedný parfém ktorý nemá každá druhá. Nevyprchá po chvíľke ako D&G. Je trochu ťažší, citlivejším ľuďom môže zapáchať, kvôli zmesy vôní ako pyžmo a santal. Odporúčam každej, ktorá má rada ťažké drevinato-orientálne vône.Kladom je dlhotrvajúca nevšedná vôňa ale bohužial záporom mierne nepríjemný prvý dojem.

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.