Masážna sviečka 4 v 1


Značka: Brazil Keratin
do 2-4 dní
5,90 5,90 €

Vrátenie zadarmo do 30 dní aj s poštovným

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty


Masážna sviečka 4 v 1

Masážna sviečka, ktorú možno použiť na masáže celého tela, ako balzam po kúpeli alebo na zábaly nôh či rúk. Jedinečnosť tejto sviečky nespočíva len v netradičnom využitie, ale predovšetkým v čisto prírodnom zložení a výberu kvalitných surovín.

ÚČINKY: má antioxidačné, regeneračné a hydratačné účinky, po použití bude pokožka jemná, vláčna a vyživená, je ideálny pre regeneráciu svalov, fyzioterapeutickým masáž, miesto telového mlieka po kúpeli a tiež pre intímnu pohodu v dvoch.

NÁVOD nA POUŽITIE:

po zapálení sviečky sa stuhnutý olej postupne rozpustí, až dosiahne teplotu potrebné pre masáž. Sviečku pre väčšie bezpečie najprv sfúknite a otestujte teplotu oleja, či vám vyhovuje, nie je horúci, ale príjemne teplý. Rozohriaty olej dlaňami aplikujte na telo a jemne vmasírujte do pokožky. Masážna sviečka sa dá použiť opakovane, opätovné rozohriatie masážne sviečky nijako nemení jej vlastnosti.

ODPORÚČANÉ SKLADOVANIE:

na suchom, chladnom a vetranom mieste.

OBJEM:

180 ml (vystačí na 5 – 7 masážou)

Veľkosť: 8x7cm


Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?
Expresní doprava po SK: do 4-6 dní
Zasilkovna: do 4-6 dní

Kategória : Špeciálne darčeky

Masážna sviečka 4 v 1

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie . Nastavenie využívaní a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastavení Vášho prehliadača.