Bvlgari

zobrazené 14 položiek

Odporúčame

Bvlgari

Korene rodiny Bvlgari siahajú do Grécka minulého storočia, kde jej členovia zastávali dôležité postavenie vo stříbrotepeckém remesle. Táto talianska značka je preslávená množstvom šperkov vo vlastnom štýle inšpirovanom gréckym a rímskym klasicizmom. Nie sú to však len šperky, ale aj šatky, kabelky, okuliare, hodinky a ďalšie nádherné doplnky, ktorých tvorbe sa Bvlgari venuje. Svoju posadnutosť drahocennými šperkami uplatňuje aj pri návrhoch parfumové flakónov . Túto značku má v obľube veľká časť svetových celebrít .

Parfemy Bvlgari majú svoj osobitý nenapodobiteľný štýl. V roku 1992 predstavil parfém Bvlgari Eau Parfumée , v roku 2000 BVL , o rok neskôr vznikol parfém BLV pour Homme . Medzi najnovšie vône patrí parfum Black a Omnia . V našom internetovom obchode môžete zakúpiť lacno širokú škálu parfémov pre ženy aj pre môže. Námatkovo vyberáme: Bvlgari Black, Bvlgari Eau Parfumée au Bvlgari thé Rouge, Bvlgari Petit set Mamans a muža iste osloví vôňa parfumov Bvlgari Aqva pour Homme, Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc, Bvlgari Pour Home Extréme a ďalšie .

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.