Calvin Klein

zobrazené 31 položiek

Odporúčame

Calvin Klein

Calvin Klein patrí medzi najväčšie a najvýznamnejšie ikony sveta módneho priemyslu a parfémov . Calvin Klein začal prvý šaty kresliť už vo svojich piatich rokoch, prvý salón potom založil v ranej dospelosti, keď si požičal 6 000 dolárov a investoval ich do svojej neistej budúcnosti. A úspech na seba nenechal dlho čakať. Calvin Klein , vtedy označovaný za drzého a namysleného floutka, začal tvoriť šaty neortodoxný, ľahké, moderné, slušivé a hlavne pohodlné. To bol úder pod pás vtedajšiemu svetu módy, ktorý sa vyžíval v komplikovaných av podstate nenositelných modeloch. Sám Calvin Klein vyhlásil: „Urobím rád džínsy, v ktorých sa nebudete hanbiť predstúpiť pred anglickú kráľovnú, dajte mi ale päť tisíc dolárov – to je tá správna cena za MOJE džínsy!“ Z prívlastku „drzý“ sa časom stalo „sebavedomý“ a Calvin Klein ďalej šíril slávu a silu svojho impéria, ktorého čistý ročný zisk predstavuje viac ako desať miliárd korún .

Za každých okolností provokatívne Calvin Klein sa vraj nad tvorbou parfémov zamýšľal už pri štúdiu na vysokej škole, kde sa venoval módnemu návrhárstvu. Už vtedy ho parfémy fascinovali, ale vtedy bral vôňa len ako doplnok oblečenia, ktoré navrhoval. Dnes je však ponuka parfémov značky Calvin Klein široká a rozmanitá. Máloktorý výrobca dokázal vytvoriť toľko rôznorodých parfémov , toľko rôznych kombinácií esenciou a vôňou .

U parfémov Calvin Klein sa rad dámskych parfémov považuje za povedenější , napriek tomu je ale rad pánskych parfumov prodávanější. Z pánskych úspešných parfémov je možné vybrať napríklad Calvin Klein Eternity , klasicky „mužský“ parfém pre moderné a úspešné muža, alebo Calvin Klein Escape , veľmi individuálny korenistú a zároveň sviežu pánsku vôňu. Za najvydarenejšie je považovaný vášnivý a provokatívny parfém Calvin Klein Obsession , predstavujúce čírou vôňu mužnosti s démonickým srdcom plným aromatických prísad .

Nádherné parfémy pre ženy od kritikov dostali celú sériu ocenenia. Zo širokej kolekcie vôní stačí pripomenúť skvelý parfém Calvin Klein Contradiction , ktorý sa stal hitom medzi hollywoodskou mladou generáciou, či Calvin Klein Truth , o ktorom sám Calvin Klein hovorí : "Je to o tom, nechať život pomaly plynúť a využiť zmyselnosť v každodennom živote. To je základ Truth , nasledovanie vašich inštinktov, byť pravdivý sám k sebe, k vašej zmyselnosti – a to je sexy! ". Medzi špičkové vône iste patrí aj dámska varianta parfému Calvin Klein Obsession , ktorá je ódou na zmyselnosť a žhavý flirt .

Medzi posledné hity patrí svieži kolekcie variácií na parfém Calvin Klein Eternity s názvy Love, Purple a Moment , z ktorých si každá nositeľka vyberie ten správny parfém pre každú príležitosť .

Ak patríte k milovníkom unisex vôní, ktoré sa stávajú čoraz obľúbenejšími, potom nemožno než odporučiť zaujímavý unisex parfém Calvin Klein One – typický svojou ľahkou, hebkú a sviežou vôňou, ktorú môžu spolu zdieľať páry, milenci aj priatelia.

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.