Cerruti

zobrazené 2 položiek

Cerruti

Módny dom Cerruti má za sebou viac ako 100 ročnú históriu. Bol založený Antoniom Cerrutim v r. 1881. Jeho syn Nino tento obchod prebral už v 20 rokoch po otcovej smrti. Zaslúžil sa o skvalitnenie materiálov a celkovej práce av r. 1957 pžedstavil svoju prvú pánsku kolekciu. Nino bol prvým, ktorý spojil do tej doby samostatnú výrobu od návrhov. Stal sa teda obchodníkom aj dizajnérom v jednej osobe .

V r. 1967 predstavil veľmi úspešnú dámsku kolekciu. Jeho návrhy sú vynikajú predovšetkým rôznorodosťou a zmenou. Dokonalý strih zvýrazňujúci línie tela dodáva oblekom elegantnosť. V r. 1990 predviedol po módnych kolekciách svoj prvý parfém . Nino včak v r. 2001 odišiel od Cerruti a prenechal miesto hlavného návrhára skúsenému Róbertovi Manichettimu .

V našom internetovom obchode nájdete zmyselné, hrejivé dámske parfumy Cerruti 1881 Collection alebo optimistickú vôňou Cerruti Image Femme . Mužom iste bude vyhovovať drevito-korenistá vôňa parfému Cerruti Cerruti 1881 Black .

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.