Diesel

zobrazené 2 položiek

Diesel

Originálne. Moderný. Neokázalý. Sexy. Taký je Diesel . U vzniku fenoménu tejto značky stáli Spojené štáty americké a moderný spôsob života, od ktorých Diesel dostal do kolísky svieži drzosť a provokatívnosť ako protiklad klasickej európskej produkcie, ktorá môže byť najmladší generácií vnímaná ako trochu usadlá. To sa o Diesel rozhodne povedať nedá. Za extravagantným dizajnom a ležérnosťou však stoja špičkové prevedenie a invenčné nápady. Za značkou Diesel stojí nielen kvalitné džínsové oblečenie a štýlové módne doplnky, v posledných rokoch sa Diesel zameriava tiež na kolekcia spoločenských odevov .

V oblasti parfémov však Diesel zostáva verný obľúbené tradíciu. Jeho parfémy sú orientované predovšetkým na mladú generáciu a ponúkajú skutočne netradičné kombinácie vôní. Dôraz je kladený nie na zložité kompozície parfémov , ale skôr na prvý dojem, ktorý musí byť vždy veľmi svieži a sexy. Takým je aj typický užívateľ značky Diesel . Sebavedomý mladý človek, pre ktorého je kvalita ako taká prirodzenú súčasť života .

Značka samotná vrátane parfémov Diesel bola od svojho vzniku orientovaná skôr na mužov, ale k potešenie žien tu nájdeme i špičkové výrobky určené nežnému pohlaviu. Jedným z nich je i parfém Diesel Zero Plus Feminine , ktorý predstavuje veľmi emotívne kombináciu ľahkých esencií z ovocia a korenia. Základom je vanilka, škorica, santalové drevo, pižmo a jantár, srdce potom tvorí predovšetkým červené jablko, slivky a horký pomaranč. Za úspechom parfumu však stojí hlava parfému zložená z kokosového mlieka, ananásu a čierneho korenia – táto kombinácia vytvára nesmierne atraktívne prvý dojem a je tou pravou výzbrojou mladých rebelek na večernú party .

Mužská obdoba tohto parfému , teda Diesel Zero Plus Masculine , zaujme vďaka originálnej kombinácii ľahkých vôní, akými sú napríklad konvalinka, fialka, muškátový oriešok alebo napríklad pomaranč a bergamot. Pikantným zavŕšením parfému je potom náznak anízu .

Obľúbeným pánskym parfémom je aj skvelý Diesel Green Men – parfém koncipovaný ako vhodný a príjemný doplnok pre každý deň vynikajicí svoju veľmi svieže, drevito kvetinovou vôňou .

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.