Dolce Gabbana

zobrazené 15 položiek

Odporúčame

Dolce Gabbana

Na svete existujú dva návrhári Domenico Dolce a Stefano Gabbana , ktorí už v r. 1982 vedeli, ako presláviť svoj taliansky charakter a zmysel pre módu, ktoré vedeli, ako poukázať na ich zmyselný a unikátny štýl a hlavne vedeli po čom úspešnej a modernej ženy túžia. V roku 1992 vypukla premiéra parfémov Dolce & Gabbana , ktoré evokujú plnohodnotný, energický a radostný život moderných žien .

V roku 1994 sa dočkali aj muži parfémov Dolce & Gabbana pour Homme . V roku 1999 sme boli očarení novými vôňami D & G Feminine pre ženy a D & G Masculine pre mužov, v roku 2001 vznikol veľmi populárny parfém , ktorý je medzi najpredávanejšími do dnes Dolce & Gabbana Light Blue . V roku 2003 prebehla reklamná kampaň vôňa Sicily , ktorú prezentovala modelka Monica Bellucci . V našej on-line parfumérii nájdete aj ďalšie skvelé parfumy lacno , napr Dolce & Gabbana by Woman, Dolce & Gabbana The One, Dolce & Gabbana by Man .

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.