Elizabeth Arden

zobrazené 41 položiek

Odporúčame

Elizabeth Arden

Značka Elizabeth Arden Pôvodným menom Florence Nihgtingale Graham narodená 1878 vo Woodbridge v Kanade, kde žila do svojich 24 rokov. Neustále bola v kontakte so svojím starším bratom, ktorý pracoval pre farmaceutickú firmu v New Yourku, zatiaľ čo Florence skúmala vo svojej laboratóriu vlastnosti pleti. Po skúsenostiach ošetrovateľky u Eleanor Adair prešla niekoľkými zamestnaniami a nakoniec vytvorila vlastný podnik pod názvom Elizabeth Arden .

1912 Elizabeth odchádza do Francúzska študovať kozmetické techniky a vlastnosti kože. Po návrate vytvorila novú koncepciu make upu. Arden v rekordnom čase vytvorila kozmetickú korporácii a veľkým podielom sa spoluvytvárala na kozmetickom priemysle. Po jej odchode roku 1966 spolešost pokračuje v tradícii, za ktorú bola niekoľkokrát ocenená. Po kolekciách kozmetických prípravkov vychádza i rad parfémov pod jej menom, ktoré sa stali neodmyslytelnou súčasťou kozmetiky.

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.