Mont Blanc

zobrazené 3 položiek

Mont Blanc

Spolešnost Mont Blanc sa zrodila v roku 1906, ktorá spočiatku vyrábala luxusné perá najvyššej kvality. Podnikateľ Claus Johannes Voss, obchodník Christian Lausen a Wilhelm Dziambor boli otcovi tejto spoločnosti Mont Blanc . V roku 1913 uviedli znak, ktorý predstavovala biela hviezdička v čiernom kruhovom podklade. Prvý boutique Mont Blanc bol otvorený v Hamburgu roku 1919 a kde si zákazníci mohli vyberať zo širokej ponuky originálnych dizajnov, ktoré dodnes môžeme vidieť vo svetovom múzeu

.

V roku 1952 už pod značkou Mont Blanc môžeme nájsť nielen pera, ale aj módne doplnky, kožené výrobky a hodinky, všetko v limitovanej sérii, aby tak zákazník nestratil pocit jedinečnosti. V roku 1995 je otvorený boutique v New Yourku a potom iv ostatných krajinách celého sveta. Mont Blanc predstavil aj sériu vôní, ktoré sú svojím zložením rovnako jedinečná a originálna ako starostlivo a detailne prepracované výrobky, lepšie povedané umelecké diela.

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.