Nina Ricci

zobrazené 5 položiek

Nina Ricci

Nina Ricci sa narodila v roku 1883 v Turyně. Prvé Dom módy otvorila spolu so svojím synom v Paríži, kde sa čoskoro tešila veľkému úspechu. Neskôr predvádzala svoju kolekciu v New Yorku, Londýne. V roku 1946 predvádza parfum Nina Ricci a Cour Joie . V roku 1948 vytvoril Robert Ricci parfém milostné podmanivej vône L'Air du Temps .

V roku 1952 predstavil parfém Fille d'Eve . V roku 1970 vytvoril ako vďaku svojej matke parfémy Nina . V roku 1988 Robert Ricci umiera. V roku 1996 bol mládeži veľmi žiaduce parfém Les Belles de Ricci. V roku 2001 nastupuje nová éra zmyselných parfémov línia ženskosti Premiér Jour .

Tieto parfémy a mnoho ďalších nájdete v našej on-line predajni napr. Nina Ricci NINA, Nina Ricci L'Air du Temps, Nina Ricci Deci Dela, Nina Ricci Les Belles Cherry Fantasy, Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour D ' AMANDIER, Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberté Acidulée, Nina Ricci Les Belles de Ricci Delic D'Epices, Nina Ricci Love in Paris, Nina Ricci Premier Jour Soleil Summer Edition, pre mužov Nina Ricci Mémoire D'Homme a Nina Ricci Ricci Club.

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.