David Beckham

zobrazené 16 položiek

Odporúčame

David Beckham

David Robert Joseph Beckham sa narodil v roku 1975 v Londýne. Je známy na celom svete. Jeho osobitý štýl a charizma sa odráža v prvom luxusným parfému David Beckham Instinct , ktorý si môžete objednať v našu on-line parfumérii Xparfemy.cz . Je určený odvážnym a energickým mužom. Zároveň môžete zakúpiť tiež zmyselnou toaletnú vodu s drevitou vôňou David Beckham Intimately Beckham For Man . Mimoriadnym ženám odporúčame toaletnú vodu David Beckham Intimately Beckham For Woman .

David je anglický reprezentant, ktorý teraz oblieka dres Realu Madrid. Beckham nie je slávny nielen ako futbalista, ale tiež ako mediálna hviezda. Natočil veľa reklám pre spoločnosti ako sú napríklad Coca-Cola, Adidas a IBM. V januári 2005 sa stal ochotným veľvyslancom UNICEF a podporoval Londýn v organizovaní olympijských hier v roku 2012. Beckhamova profesionálna kariéra začala v Manchestri United, keď mu bolo iba 17 rokov. Za dobu svojho pôsobenia v Manchestri dokázal získať tri anglické tituly, vyhrať FA Cup av roku 1999 pomohol Manchestru k zisku titulu v Lige majstrov. V roku 2003 prestúpil do Realu Madrid. Na MS 2006 v Nemecku vypadla Anglicka vo štvrťfinále s Portugalskom a Beckham sa následne vzdal kapitánskej pásky u národného mužstva.

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.