Donna Karan (DKNY)

zobrazené 2 položiek

Donna Karan (DKNY)

Čo znamená New York medzi mestami, je Donna Karan medzi parfémy . Značka, ktorá uchvacuje úplnú nadčasovosťou a zmyslom pre netradičné kompozície elegantných vôní. DKNY je jasným dôkazom, že spojenie špičkovej módy a skvelých parfémov je jasnou cestou k úspechu. Donna Karan je celebritou módneho priemyslu, ktorá v osemdesiatych rokoch priniesla novú vlnu obliekania úspešných a sebavedomých žien. Ako jedna z prvých vo svete módy dokázala spojiť eleganciu s nesmiernou praktickosťou, čo je veľmi žiadaná kombinácia oslovujúce predovšetkým zamestnané ženy túžiaci po kvalitnej móde. Donna Karan pochopila a definovala, čo znamená byť moderný „newyorčanka “.

Ako hovorí sama Donna Karan , snažila sa tvoriť" šaty vlastne pre seba, chcela som šaty jednoduché ale zdôrazňujúce ženské krivky, chcela som šaty v ktorých môžete ísť ráno do práce a odtiaľ vyraziť priamo na party! ". A aké teda sú modely DKNY ? V jej kolekciách nájdeme šaty športové, večerné aj pre bežné nosenie. Mieša sa v nich jednoduchosť s eleganciou a komfort s rafinovanosťou. Výhodou väčšiny modelov Donny Karan je ľahká kombinovateľnosť s odlišnými kúsky oblečenia .

Do sveta parfémov značka DKNY začala vstúpila relatívne neskoro, v závere deväťdesiatych rokov, a pôvodnou myšlienkou bol vznik originálneho DKNY parfému len ako darček pre špičkové zákazníkov. Teda vôňa, ktorá sa nikdy nemala predávať! Nakoniec šťastie a možno osud rozhodli inak a Donna Karan Fragrance for Women uzrel svetlo sveta – lepšie povedané svetlo veľkomesta! Flakón inšpirovaný obrysom mrakodrapov týčiacich sa proti obzoru a vôňa plná kvetov – kontrast už pri prvom stretnutí! Ruch a chaos mesta verzus pohľad na rozkvitnutú lúku. Energia, opojenie a zmyselnosť, to sú tri akordy, ktoré popisujú túto ikonu sveta parfémov . Parfém má i svoj mužský náprotivok, trochu drsnejšia a temnejšia, ale opäť vyjadrujúca moderný trend a úspech v jednom nádychu špičkové vône .

A čo potom veľmi obľúbené „šťavnaté“ parfémy z radu Be delicious ? Stačí si vybrať, ktoré jabĺčko z dvoch pánskych a dvoch dámskych parfémov bude lepšie chutiť práve Vám!

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.