Partnersky program

Zľavový program Xparfemy.sk, to sú skvelé ceny pre každého!

Nemusíte sa registrovať, nemusíte sa prihlasovať, svoju zľavu získate automaticky pri každej objednávke.
A nielen to! Nezáleží na tom, koľkokrát ste u nás objednali. Výšku zľavy na budúci nákup si určujete sami!

Ku každému nákupu dostanete zľavu na Váš ďalší nákup podľa hodnoty aktuálnej objednávky. Vďaka tomu máte možnosť už pri prvom nákupe získať vysokú zľavu, ktorá Vám pomôže ušetriť na ďalšom objednania.

Nakupovať na Xparfemy.sk sa teraz oplatí ešte viac!

Zľavový program je platný od 31.8.2012.

Kde svoj ​​zľavový kód nájdete? Priamo na daňovom doklade, ktorý dostanete so svojou objednávkou.

Nasledujúca tabuľka Vám ukáže, na akú veľkú zľavu sa môžete tešiť.Hodnota aktuálne objednávky Dostanem zľavový kupón na Uplatniť môžem na ďalšiu objednávku nad
€12 až €20 €0,6 €14
€20 až €30 €1,2 €20
€30 až €40 €1,6 €26
€40 až €60 €2 €30
€60 až €72 €2,4 €34
€72 až €88 €2,8 €38
€88 až €100 €3,2 €40
€100 až €120 €3,6 €50
€120 až 160 €4 €60
€160 až €200 €6 €80
€200 až 300 €8 €80
€300 až €400 €12 €100
€400 až €600 €16 €120
€600 až €800 €30 €160
€800 a viac €40 €200

Pravidlá zľavového programu Xparfemy.sk

Zľavový program Xparfemy.sk (ďalej len „Zľavový program“) je program ponúkajúci zákazníkom výhody na základe nákupov uskutočnených v internetovom obchode www.xparfemy.sk alebo v kamenných predajniach Xparfemy.sk v Prahe (na adrese Sokolská 1555/19, Praha 2) av Brne (na adrese Bašty 414/4, Brno), prevádzkovaných spoločnosťou exclusive essential sro so sídlom na adrese Divadelné 1032/14, 110 00 Bratislava 1 (ďalej len "Xparfemy.sk).

Výhodami vyplývajúcimi zo zľavového programu sú zľavy na budúci nákup, ktoré zákazníci získavajú a môžu využiť za podmienok stanovených prevádzkovateľom internetového obchodu Xparfemy.sk.

Do zľavového programu je zaradený každý zákazník obchodu Xparfemy.sk, ktorý uzavrie platnú objednávku prostredníctvom internetového obchodu www.xparfemy.sk alebo urobí nákup bez predchádzajúcej objednávky v kamenných predajniach v Prahe či v Brne. Pre získavanie výhod zľavového programu nie je potrebná registrácia ani iný spôsob prihlásenia.

Výhody plynúce zo zľavového programu

a) K objednávke v hodnote vyššej ako 12 EUR dostane zákazník zľavu na budúci nákup vyjadrenú v EURech.

b) Zákazník zľavu získava už pri prvom nákupe.

c) Hodnotu zľavy môže zákazník priamo ovplyvniť – odvíja sa od výšky aktuálnej objednávky.

d) Zľavu zákazník dostane v podobe zľavového kódu priamo na daňovom doklade k objednávke.

e) Zľavu je možné uplatniť kedykoľvek v priebehu jedného roka od uzavretia objednávky.

f) Zľavový kód je možné darovať alebo odovzdať inej osobe, ktorá ho môže využiť pre svoju objednávku (pri splnení podmienok využitia zľavy). Zľava teda nie je viazaná na meno alebo email zákazníka, ktorý ju svojím nákupom získal.

Pravidlá a podmienky uplatnenia výhod plynúcich zo zľavového programu:

a) Výška zľavy sa odvíja od celkovej hodnoty tovaru v aktuálnej objednávke, čím sa rozumie realizovaná objednávka – tovar skutočne odovzdané alebo doručené zákazníkovi.

b) Výšku zľavy upravuje vyššie uvedená tabuľka.

c) Zľavu je možné uplatniť len pri minimálnej hodnote objednávky pre konkrétnu výšku zľavy, ako uvádza tabuľka vyššie.

d) Výhody získané v rámci zľavového programu nemožno vzájomne sčítať ani kombinovať s iným typom zľavových kupónov. Do každej objednávky je možné vložiť len jeden zľavový kód (výnimku tvorí iba automatická zľava v rámci akcie Šťastná hodinka).

e) Zľavu je možné uplatniť výhradne zadaním alebo oznámením zľavového kódu pri nákupe. Ak zákazník nepozná zľavový kód, stráca nárok na danú zľavu. V prípade straty zľavového kódu nevzniká nárok na náhradu.

f) Zľavový kód je možné využiť iba jedenkrát. V prípade zrušenia celej objednávky zo strany Xparfemy.sk bude zákazníkovi poskytnutý náhradný zľavový kód. Rovnaký postup bude aplikovaný v prípade, že bude zo strany Xparfemy.sk zrušená časť objednávky a celková hodnota objednávky tým klesne pod hranicu pre uplatnenie daného kupónu.

g) V prípade, že zákazník odstúpi od kúpnej zmluvy v plnom rozsahu, dôjde automaticky k zrušeniu zľavového kódu uvedeného na príslušnom daňovom doklade bez nároku na náhradu.

h) Zľavu nie je možné vymeniť za finančný obnos.

Ostatní ujednání

a) Xparfemy.sk neručí za stratu alebo znehodnotenie daňového dokladu sa zľavovým kódom a nie sú povinní poskytnúť zákazníkovi náhradný daňový doklad alebo zľavový kód.

b) Zákazníci sú povinní chrániť zľavový kód pred zneužitím treťou osobou, v takom prípadne nenesú Xparfemy.sk žiadnu zodpovednosť za škody týmto vzniknuté.

c) Xparfemy.sk si vyhradzujú právo vyradiť zo zľavového programu akéhokoľvek zákazníka či neuznať zľavový kód v prípade, že dôjde k porušeniu stanovených pravidiel zľavového programu či iných, napr etických pravidiel.

d) Xparfemy.sk si vyhradzujú právo kedykoľvek jednostranne zmeniť či upraviť pravidlá zľavového programu. Xparfemy.sk si vyhradzuje právo ukončiť Zľavový program aj bez udania dôvodu. Zákazníci budú o zmenách informovaní prostredníctvom www.xparfemy.sk.

Buďte VIP na Xparfemy.sk!

Vstúpte do VIP klubu Xparfemy.sk a užívajte si toľko výhod, koľko sa Vám len zachce. Naši VIP zákazníci majú takmer neobmedzené možnosti, ako nakupovať výhodnejšie než ostatní.

Ako do VIP klubu?

Jednoducho! VIP zákazníkom sa stávate v momente, kedy sa rozhodnete odoberať newslettery, akčné ponuky či Xmagazín od Xparfemy.sk. Prihláste sa k odberu a všetky VIP výhody sú Vaše!

Čo prináša VIP klub svojim členom?

Jedine členovia VIP klubu Xparfemy.sk majú prístup k špeciálnym akciám a zľavám. Pozrite sa, na čo sa ako VIP zákazník môžete tešiť . Iba VIP zákazníci totiž môžu využiť:

  • dotované ceny produktov v rámci obmedzených akčných ponúk iba pre VIP
  • pravidelné časovo obmedzené ponuky zvýhodnené dopravy či dopravy zadarmo 
  • špeciálna darčekové akcie k VIP objednávkam
  • možnosť vrátiť tovar v predĺženej 30-dňovej lehote miesto zákonných 14 dní
  • expresné vybavenie reklamácií pre VIP
  • prednostné informácie o novinkách na sklade a exkluzívnych cenách
  • prístup k horúcim novinkám na trhu parfumov i kozmetiky
  • Xmagazín s aktualitami a zaujímavosťami až do emailovej schránky zadarmo 

Každý zákazník je pre nás VIP. Každý zákazník môže neobmedzene čerpať výhody, ktoré VIP klub prináša už od svojej prvej objednávky . Stačí sa prihlásiť k odberu emailových noviniek alebo Xmagazínu . Ak by sa Vám vo VIP klube nepáčilo, môžete všetky výhody zrušiť, stačí odhlásiť odber noviniek.

Pre Xparfemy.sk je dôležitá Vaša spokojnosť. Nie je podstatné, ako často nakupujete ani aké veľké Vaše objednávky budú. KAŽDÝ ZÁKAZNÍK JE PRE NÁS VIP. 

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.