Playboy Play It Wild - dámsky sprchový gél 250 ml


Značka: Playboy
3,40 3,40 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty

Ďalšie Varianty - Playboy Play It Wild


Playboy Play It Wild - dámsky sprchový gél 250 ml

Parfum Playboy Play It Wild:

Flakón je zaoblený tak, že tvarom pripomína kultovej symbol značky Playboy – zajačika. Je ozdobený strieborným kolečkom znázorňujúcim oko zajačika, zatiaľ čo ušká sú súčasťou hravého a originálneho viečka. Vďaka čiernej lesklej farbe vzbudzuje viečko elegantný dojem, ktorý perfektne dopĺňa ženský flakón a zároveň dodáva celému baleniu dotyk hravosti. Pomyselnú bodku dokonalého dizajnu stelesňuje na spodnej časti viečka motýlik – typický doplnok zajačika Playboy. Osobitý Playboy štýl sa odráža aj na krabičke, už dominuje hlava zajačika zdobiace prednú a jednu bočnú stranu. Logo zajačika je znázornené rovnako na vrchnej strane krabičky a pre tentokrát je umiestnené v roztomilom zajačom chvostíku. Krabička je naviac ozdobená menom Playboy napísanom jemným kurzívou, ktorá celému balení dodáva ženský náboj. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2015.

Parfum Playboy Play It Wild si môžete ihneď objednať v našom internetovom obchode. Playboy Play It Wild vám môže robiť radosť už za niekoľko dní.

Zloženie parfému Playboy Play It Wild:

Hlava parfumu Playboy Play It Wild:

Hruška, pomaranč, neroli

Srdce parfumu Playboy Play It Wild:

Coca-cola, pomarančové kvety, rebarbora

Základ parfumu Playboy Play It Wild:

Fialka, ambra, vanilka

Video k parfumu Playboy Play It Wild

K tomuto tovaru si naši zákazníci taktiež zakúpili

Kategória : Doplnkový sortiment

Playboy Play It Wild - dámsky sprchový gél 250 ml

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.