Thierry Mugler Angel Muse - dámská EDP 50 ml


Značka: Thierry Mugler
48,35 48,35 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty

Ďalšie Varianty - Thierry Mugler Angel Muse


Thierry Mugler Angel Muse - dámská EDP 50 ml

Parfém Thierry Mugler Angel Muse:

Každá žena sa vďaka svojej kráse aj osobnosti dá považovať sa anjela na zemi. Podčiarknite aj vy svoju anjelsku stránku parfumovanou vodou Thierry Mugler Angel Muse. Vôňa parfumovanej vody, ktorá vás doslova uchváti svojou vonnou kompozíciou založená na starostlivo vybraných vonných akordoch, bola uvedená na trh v roku 2016. Podľa slov autorov je táto vôňa tak výnimočná, že ju buď budete nenávidieť, alebo milovať, nič medzi tým. Gurmánska vôňa si získala nejednu ženu, očarí aj vás?

Thierry Mugler Angelsi môžete ihneď objednať v našom internetovom obchode. S úvodnými tónmi sa môžete tešiť na veľmi dynamické prepojenie dvoch kontrastných vonných tónov, a síce ľahko nasladlú vôňu grapefruitu s korenistou arómou ružového korenia. V srdci na vás čaká jedinečná vôňa lieskovoorieškového krému a vonný koncert je uzavretý duetom pačuli a vetiveru. Stane sa vôňa parfumovanej vody Thierry Mugler Angel Muse vašou láskou na celý život? Thierry Mugler Angel Muse vám môže robiť radosť už za niekoľko dní.

Zloženie parfému Thierry Mugler Angel Muse:

Hlava parfumu Thierry Mugler Angel Muse:

grapefruit, korenie:

Srdce parfumu Thierry Mugler Angel:

růže, lieskový oriešok, šlehačka

Základ parfumu Thierry Mugler Angel Muse:

pačuli, vetiverVideo k parfumu Thierry Mugler Angel Muse


Kategória : Thierry Mugler

Thierry Mugler Angel Muse - dámská EDP 50 ml

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.