Tigi Colour True Light 500 g (Melír pre zosvetlenie vlasov)

1x hodnotené zákazníkmi
1 5

Značka: Tigi
25,30 25,30 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty


Tigi Colour True Light 500 g (Melír pre zosvetlenie vlasov)

Určené pre: Ženy
Použitie: Pre všetky typy vlasov

Melír pre zosvetlenie vlasov. Vysoko účinný zosvetľovač pokročilé technológie s rýchlym výsledkom, účinným zosvetlením a nádhernou konečnou úpravou. Iba na profesionálne použitie.

Aktívne látky:

  • aloe vera

Účinky:

  • chráni vlasy po dobu odfarbovacieho procesu a zabezpečujú dokonalú kompatibilitu
  • modré pigmenty neutralizujú nežiaduce krikľavé odtiene
  • má krémovú konzistenciu, nevysychá
Miešacie pomery pre požadovanú konzistenciu: 1:1 1:1,5 1:2 8,5 vol / 2,5%, 20 vol / 6% na vlasovú pokožku 8,5 vol / 2,5%, 20 vol / 6%, 30 vol / 9%, 40 vol/12% mimo vlasovú pokožku

Ako používať: Urobte test na jednom pramienku, obzvlášť na farbených vlasech.Vždy používajte vhodné rukavice.Produkt miešajte v dobre vetranom prostředí.Čas, potrebný pre vývoj, sa líši v závislosti na požadovanom stupni zosvetlenie. Pre aplikáciu na vlasovú pokožku neprekračujte silu oxidantu 20 vol / 6% Tigi colourActivator a nenahřívejte.Pou­žívejte priloženú odmerku na požadované odmeranie množstva Tigi Colour True Light do nekovové misky. Pridajte Tigi Colour Activator v pomere 56 gramov, 28 gramov alebo 14 gramov na každú odmerku podľa požadovanej konzistencie a rozmiešajte na hladkú pastu.Postupujte až do dosiahnutia požadovaného zosvetlenie, maximálne však 40 minut.Působení tepla pre dosiahnutie požadovaného zosvetlenie nie je zvyčajne potrebné ani odporúčané a to z dôvodu vysokej účinnosti produktu.Po ukončení odfarbovacieho procesu dobre vlasy i vlasovú pokožku vypláchnite a umyte šampónom a ošetrite kondicionérom Tigi.


Dôležitá odporúčania: Dôkladne prezrite vlasovú pokožku. Ak nájdete nejaké ranky, škrabnutia alebo odreniny, alebo je vlasová pokožka citlivá alebo podráždená, nepokračujte.Pou­žití tepla nie je doporučované.Do­poručujeme, aby produkt nebol v kontakte s vlasmi dlhšie ako 40 minut.Po trvalé onduláciu odporúčame aplikáciu zosvetlovače najskôr po 2 týdnech.Nepou­žívat v prípade, že vlasy boli v kontakte s metalickými farbami, zmesí henny, hennou alebo semi-permanentnými farbami. Počkajte, kým budú takto ošetrené vlasy ostrihané alebo bude semi-permanentná farba vymytá.Nepoužívat na poškodené alebo citlivé vlasy.Nepoužívat žiadne bieliace produkty skôr, ako za 24 hodin.Nepoužívat kovové misky ani nástroje.Nepoužité zvyšky produktu vyhodit.Při použitie na vlasovú pokožku používať len s Tigi Colour Activators8, 5vol / 2,55% a 20 vol / 6%; a mimo vlasovú pokožku s 30 vol / 9% a 40vol/12%. Upozornenie: skladujte mimo dosahu detí. Nepoužívajte na deťoch. Nevdychujte a nejedzte. Tento produkt obsahuje persulfáty a iné ingrediencie, ktoré môžu spôsobiť vážne podráždenie, dýchacie ťažkosti alebo alergické reakcie. Len na vonkajšie použitie. Vždy používajte vhodné rukavice. Nepoužívajte na riasy ani na obočie, môže spôsobiť slepotu. Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia očí alebo očného okolia, okamžite opláchnite vlažnou vodou. V prípade zasiahnutia očí s kontaktnými šošovkami, vyberte ich pred vypláchnutím očí. Ak podráždenie trvá, vyhľadajte lekársku pomoc. Pripravujte a používajte len v dobre vetraných priestoroch. V prípade vdýchnutia sa vydýchejte na čerstvom vzduchu. Ak opäť príznaky pretrvávajú, vyhľadajte lekársku pomoc. V prípade prehltnutia urýchlene vyhľadajte lekársku pomoc. Vyvolajte zvracanie iba na odporúčanie lekára. Nepoužívajte na zranenú alebo poranenú vlasovú pokožku. Nepoužívajte kovové misky ani nástroje. Nepoužívajte na metalické farby. Na skôr farbené vlasy sa odporúča vyskúšať na pramienku vlasů.Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po použití dobre uzavrite balenia.

Kategória : Pomôcky pre kaderníkov , Farba na vlasy , Regenerácia a starostlivosť

Tigi Colour True Light 500 g (Melír pre zosvetlenie vlasov)

  • Júlia Ilovská 26.07.2012

    Som strašne rada ,že už konečne skoro dva roky je bežné dostupná táto kozmetika aj u nás na Slovensku, stretla som sa s ŇOU v ANGLICKU , kde mimochodom patrí medzi špičky vlasovej kozmetiky, no u nás ju bol problém zohnať. U mňa absolutná spokojnosť so všetkými výrobkami , ktoré som stihla vyskúšať a neni ich málo, avšak stále ich je veľa čo musím vyskúšať, pretože táto značka ma nesmierne bohatú škálu výrobkov.Prenádherné vlasy prevonia.

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.