Travalo Classic HD - unisex 5 ml Black (Čierna)


Značka: Travalo
8,75 8,75 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty

Ďalšie Varianty - Travalo Classic HD


Travalo Classic HD - unisex 5 ml Black (Čierna)

Travalo Classic HD:

Travalo Classic HD je revolučný plniteľný rozprašovač, ktorý vám umožní jednoduché, rýchle a pohodlné používanie vášho obľúbeného parfumu kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka jeho patentovanému systému ho naplníte v priebehu niekoľkých sekúnd. Travalo Classic HD je priehľadné, a tak nemusíte prepadať obavám, že Vám vôňa nečakane dôjde. Travalo môžu používať ako muži, tak ženy.

Výhodou tohto rozprašovača je jeho ľahkosť a odolnosť voči nárazu. Zmestí sa do každej kabelky či cestovného kufra. 98% komponentov TRAVALO sú úplne recyklovateľné.

Jednou z ďalších výhod je, že si Travalo Classic HD môžete bez obáv vziať aj na palubu lietadla, má totiž unikátny systém pre reguláciu tlaku, ktorý zaisťuje , že sa Travalo Ice prispôsobuje meniacim sa tlakom vzduchu počas letu.

Travalo Classic HD zvládne pri plnom naplnení až 65 aplikácií vášho obľúbeného parfumu. Je meria púhych 8 cm a váži 13 g. Travalo Classic HD si môžete ihneď objednať v našom internetovom obchode. Travalo Classic HD vám môže robiť radosť už za niekoľko dní.

Materiál: Telo – hliník, Rozprašovač – plast


videorecenziu k plnitelnému flakónu Travalo


Kategória : Malé plniteľné flakóny Travalo

Travalo Classic HD - unisex 5 ml Black (Čierna)

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.