Travalo Crystal HD Elegance - unisex 5 ml Gold (Zlatá)


Značka: Travalo
7,20 7,20 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty


Travalo Crystal HD Elegance - unisex 5 ml Gold (Zlatá)

Travalo Crystal HD Elegance:

Prenosný zážitok z vône sa stáva luxusom. Elegantná a odolná konštrukcia CRYSTAL je navrhnutá tak, aby bola odolná proti poškriabaniu a zároveň udržala nádych elegancie a šik. CRYSTAL je prenosný šperk, vyrobený z priehľadného materiálu, vytvarovaný ako diamant a rozšírený o nový High Definition zlatú alebo striebornú striekacou hlavicou. Transparentnosť CRYSTAL prenosného spreja umožňuje vždy kontrolovať hladinu vône. Vždy viete koľko nosíte vašej obľúbenej vône so sebou. Travalo Crystal HD Elegance je revolučný plniteľný rozprašovač, ktorý vám umožní jednoduché, rýchle a pohodlné používanie vášho obľúbeného parfumu kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka jeho patentovanému systému ho naplníte v priebehu niekoľkých sekúnd.

Výhodou tohto rozprašovača je jeho ľahkosť a odolnosť voči nárazu. Vojde sa do každej kabelky či cestovného kufra.

Jednou z ďalších výhod je, že si Travalo Crystal HD Elegance môžete bez obáv vziať aj na palubu lietadla, má totiž unikátny systém pre reguláciu tlaku, ktorý zabezpečuje, že sa Travalo Ice prispôsobuje meniacim sa tlakom vzduchu počas letu.

Travalo Crystal HD Elegance zvládne pri plnom naplnení až 65 aplikácií vášho obľúbeného parfumu. Meria iba 8 cm. Travalo Crystal HD Elegance si môžete ihneď objednať v našom internetovom obchode. Travalo Crystal HD Elegance vám môže robiť radosť už za niekoľko dní.

Materiál: Telo – hliník, Rozprašovač – plastKategória : Malé plniteľné flakóny Travalo

Travalo Crystal HD Elegance - unisex 5 ml Gold (Zlatá)

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.