Travalo Ice - unisex 5 ml Orange (Oranžová)


Značka: Travalo
5,50 5,50 €

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty

Ďalšie Varianty - Travalo Ice


Travalo Ice - unisex 5 ml Orange (Oranžová)

Travalo Ice:

Travalo Ice je revolučný plniteľný rozprašovač, ktorý vám umožní jednoduché, rýchle a pohodlné používanie vášho obľúbeného parfumu kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka jeho patentovanému systému ho naplníte v priebehu niekoľkých sekúnd. Travalo Ice je celé priehľadné teda Vám vždy už na prvý pohľad ukáže, koľko parfumu vám zostáva, takže nikdy nedôjde nečakane nevhod.

Výhodou tohto rozprašovača je jeho ľahkosť a odolnosť voči nárazu. Zmestí sa do každej kabelky či cestovného kufra. 98% komponentov TRAVALO sú úplne recyklovateľné.

Jednou z ďalších výhod je, že si Travalo Ice môžete bez obáv vziať aj na palubu lietadla, má totiž unikátny systém pre reguláciu tlaku, ktorý zabezpečuje, že sa Travalo Ice prispôsobuje meniacim sa tlakom vzduchu počas letu.

Travalo Ice zvládne pri plnom naplnení až 65 aplikácií vášho obľúbeného parfumu. Travalo Ice si môžete ihneď objednať v našom internetovom obchode. Travalo Ice vám môže robiť radosť už za niekoľko dní.

Materiál: Telo – hliník, Rozprašovač – plast


videorecenziu k plnitelnému flakónu Travalo


Kategória : Malé plniteľné flakóny Travalo

Travalo Ice - unisex 5 ml Orange (Oranžová)

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.