Travalo Pod Pure Essentials - unisex 5 ml Purple (Fialová)


Značka: Travalo
6,10 6,10 € 11,10 € Ušetríte 45% z ceny

Ako kamenná parfuméria môžeme predávať iba originálne produkty


Travalo Pod Pure Essentials - unisex 5 ml Purple (Fialová)

Travalo Pod Pure Essentials:

Travalo Pod Pure Essentials je revolučný plniteľný rozprašovač, ktorý vám umožní jednoduché, rýchle a pohodlné používanie vášho obľúbeného parfumu kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka jeho patentovanému systému ho naplníte v priebehu niekoľkých sekúnd. Travalo Pod Pure Essentials je celé priehľadné teda Vám vždy už na prvý pohľad ukáže, koľko parfumu vám zostáva, takže nikdy nedôjde nečakane nevhod.

Neobsahuje žiadne sklenené časti, takže na rozdiel od iných rozprašovačov alebo flakónov vám môže Travalo Pod Pure Essentials bezpečne spadnúť na betón, tvrdé podlahy alebo dlaždice, bez toho aby sa rozbilo a narobilo neporiadok. 98% komponentov TRAVALO sú úplne recyklovateľné.

Jednou z ďalších výhod je, že si Travalo Pod Pure Essentials môžete bez obáv vziať aj na palubu lietadla, má totiž unikátny systém pre reguláciu tlaku, ktorý zaisťuje, že sa Travalo Pod Pure Essentials prispôsobuje meniacim sa tlakom vzduchu počas letu.

Travalo Perfume Pod Pure Essentials je 8,6 cm dlhé a váži iba 14 gramov (váha pred naplnením). A zvládne pri plnom naplnení až 65 aplikácií vášho obľúbeného parfumu. Travalo Pod Pure Essentials si môžete ihneď objednať v našom internetovom obchode. Travalo Pod Pure Essentials vám môže robiť radosť už za niekoľko dní.

Materiál: Telo – hliník, Rozprašovač – plast


videorecenziu k plnitelnému flakónu Travalo


Kategória : Malé plniteľné flakóny Travalo

Travalo Pod Pure Essentials - unisex 5 ml Purple (Fialová)

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.